2733
2734
عنوان

سوزش ادرار در بارداری .... کمک!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 23976 بازدید | 28 پست
وزن نی نی تو چقدر گفت؟؟ شاید چون نی نی من زیاد بزرگ نبود اینطوری گفت؟
دخمل منو گفت 2 کیلو و 900 گرم.
پیش 2 تا دکتر دیگه هم رفتم همین تاریخ رو گفتن.
نمی دونم والا!! گیج شدم!
مامانم همش میگه زوده.
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خیلی میترسم .
همین طوریشم هر روز درد شکم و کمر دارم.
از درد دیگه ازم چیزی نمونده که بخوام درد اصلی رو هم تحمل کنم!
با وجود دردی هم که دارم چون مجبورم کارارو خودم انجام بدم باعث شده نی نی اصلا نتونه خوب وزن بگیره.
بیچاره نی نی
خدایا مرسی که هستی.مرسی که دوستم داری.ببخشید بعضی وقتا کم کاری می کنم و تو هم چنان هوامو داری.خداجونم لطفا مراقب همسرم دخترم و نی نی تو دلم باش☺️مرسی که اینقدر خوبی❤️
2731
عیب نداره به دنیا میاد شیرش میدی تپل میشه ...

آخه سزارین هم بعدش خیلی درد داری ها

منم الانا خیلی اذیت میشم ... مخصوصا موقع خواب . کمر درد ولگن دردو ...
دل تــو اولــین روز بهــار دل من آخرین جمعه ســال. و چـه دورند و چـه نزدیک ...
بعد سزارین نمیشه شکمتو سفت ببندی تا جمع بشه .
بخیه ها اذیتت میکننن وممکنه چسبندگی هم بیاری

http://www.pcparsi.com/-%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%A8-%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%861484.html
دل تــو اولــین روز بهــار دل من آخرین جمعه ســال. و چـه دورند و چـه نزدیک ...
ما خانوادگی اگه طبیعی زایمان کنیم مشکل افتادگی رحم هم پیدا می کنیم.رحم مامان بزرگ هم برداشته شده.
برا همین سزارین رو ترجیح دادم.
مامان خودم هم سزارین زایمان کرد هم طبیعی.
میگه فقط سزارین!
2740
ممنون گلم.
ایشالا تو هم زایمان خوبی داشته باشی و پسرت صحیح و سالم بدنیا بیاد.
این مشکل سوزش هم بر طرف شه ولی حتما به دکترت بگو چون عفونت تو بارداری خیلی خطرناکه.
سلام من تازه فهمیدم باردارم سوزش شدید دارم اما نه موقع ادرار خیلی اذیتم مخصوصا وقتی نشستم کارمندم هستم مجبورم روزانه 7.30 بشینم واااااااااااااای خدا کمکم کن تا نی نیم سالم بمونه تا من بعد ازظهر برم دکتر
دل من اخرین جمعه ی سال دل تو اولین روز بهار ... و چه دورند و چه نزدییییییییییییییییییک بهم....