2733
2734
عنوان

وزن نی نی در هفته 30 بارداری یا حول و حوش این هفته.........هر کی می دونه کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 136931 بازدید | 37 پست
منم قند داشتم برای همین دکتر زینک پلاس داد بچه وزن بگیره کباب و قارچ کبابی هم می‌خوردم دخترم 2980 بود 39 هفته و یک روز به دنیا اومد ولی بعدش خوب وزن گرفت نگران نباش دیرتر از 38 زایمان کن ، بچه هفته‌های آخر بیشتر وزن می‌گیره منم سزارین شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته30 بارداری سونوگرافی دادم وزن دخترم 1600بود همه چیزهم نرمال بود توی فیلمی که بهم داد چشم ها و بینی جنین بزرگ بود بنظرشما دراین هفته طبیعی است؟ خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنید.
2731
رژیم متناسب با خانم های باردار و جنین خانم های باردار بهتر است از یک رژیم مناسب و مقوی پیروی کنند و تمام ویتامین ها و مواد معدنی موردنیاز خود و جنیینشان را تامین کنند. شرایط بدنی و وضعیت تغذیه ای مادر در دوران قبل و در حین بارداری می تواند بسیار مهم باشد و در انتها به یک بارداری خوب منجر شود، که یکی از تصمیم های صحیح این است که خانم ها در قبل از بارداری وضعیت بدنی خود را اصلاح کنند. دکتر مرتضی عقبایی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی با بیان این که یک خانم در ابتدا باید با یک وزن مناسب وارد دوره بارداری شود، گفت: کمبود وزن شدید و چاقی در درجات مختلف آن هرکدام می توانند تبعات خاص خودشان را داشته باشند. کمبود وزن می تواند باعث مشکلاتی مانند کم وزن گرفتن مادر در حین دوره بارداری و در نتیجه منجر به تولد یک نوزاد نارس و یا یک نوزاد با وزن کم شود. اضافه وزن هم می تواند مشکلاتی مانند دیابت دوره بارداری ایجاد کند. از این رو بهتر است افراد با BMI (نمایه توده بدنی) ۹/۲۴-۱۸ وارد دوره بارداری شوند. همچنین در دروه بارداری نیز کنترل وزن مناسب بسیار مهم است. ادامه...

سلام.خوبی .منم قند ناشتام بعد از ۲۰ روز متفورمین اومد پایین اما قند یک ساعتم ۲۵۹ بود و بالاست.۲۹ هفته و ۵ روزمه .فردا وقت دکتر غدد دارم احتمالا انسولین بهم بده.واسه ۲ ماه مونده.روی شما و جنین چ تاثیری داشته انسولین .البته وزن جنینم ۱۷۰۰ گرمه . 

2740