2733
2734
اگه بدونید دو هفتست زندگی ندارم  نه خواب دارم نه خوراک

حق داری عزیزم 

خیلی سخته 

ان شاءالله شر این زن از زندگی مادرت کنده شه

بابای مهربونم تا ابد دوست دارم 😔😔 هیچ وقت فراموشت نمیکنم 🖤🖤🖤

دوباره يه مرد ساده فريب خورده با يه هيولاي مطلقه الهي بگردم واسه مردا كه انقدر زنا گولشون ميزنن و اونا هم به خاطر غريضشون طفلكيا فريب ميخورن بايد بايد اين زنها رو سنگسار كرد كه نتونن بيان كسي و گول بزنن بي تربيتا،ببخشيد استارتر عزيز اين كنايه به جواب بعضي دوستان بود نه جواب شما ،اميدوارم پدرتون زودتر به زندگيتون برگرده تا قبل از فهميدن مادرتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوباره يه مرد ساده فريب خورده با يه هيولاي مطلقه الهي بگردم واسه مردا كه انقدر زنا گولشون ميزنن و او ...

پدرمم مقصره 

ولی کسی بود که خیلی خیلی حواسش جمع بود بینهایت خودمونم نمیدونم چی شد 

ولی الان میدونم اگه منه زنه پا ندم و نخوام هیچ مردی جرات نمیکنه که باهام در مورد این امور صحبت کنه 

دعا کنیم واسه عاقبت بخیری بچه هامون.

دوباره يه مرد ساده فريب خورده با يه هيولاي مطلقه الهي بگردم واسه مردا كه انقدر زنا گولشون ميزنن و او ...

مامانم اگه بفهمه واویلاست 30سال زحمت نکشیده که الان که نزدیک بازنشستگی پدرم هست یکی خراب شه رو زندگیش

خب اخه اون زن مشكلي نداشته ودوست داشته پا بده به كسي هم تعهدي نداشته من كارشو توجيح نميكنم و به نظرم صد درصد اشتباهه ولي اصلا شما تصور كن يه زن فاحشه كه شغلش اينه و حتي خودش براي خودش ارزشي قايل نيست به نظرتون ميتونه به فكر ديگران باشه ولي يه زن يا مرد وقتي متعهدانه با كسي ازدواج ميكنه اونه كه حق نداره به تعهداتش عمل نكنه مثلا ما به عنوان يه زن خيلي وقتها مردايي هستن كه بهمون ميخوان نزديك شن به نظر من اگه من وارد رابطه با اون مرد بشم نسبت به خانواده خودم مقصر ١٠٠در١٠٠هستم نميتونم بگم اون منو گول زد ديد شوهر دارم چرا بهم نزديك شدچون اون به خانواده من وابستگي يا تعهدي مداره كه نگرانشون بشه

خب اخه اون زن مشكلي نداشته ودوست داشته پا بده به كسي هم تعهدي نداشته من كارشو توجيح نميكنم و به نظرم ...

بله میگم دیگه آماره زنه رو درآوردیم در عین حال با 10 نفر هست .

بله پدرم مقصره شکی درش نیست.

من هیچ کسو نفرین نمیکنه خداشاهده میگم انشاالله خدا هم پدرم و هم اون زن رو به راه راست هدایت کنه

پدرمم برگرده سر زندگیش.

ولی اگه قرار باشه خدایی نکرده زندگی ما خراب بشه منم زندگی اون زنو خراب میکنم

به شوهر سابقش خبر میدم بچش رو بگیره 

بعدم بهش میگم اگه ادامه بده یکی مثل خودشو میفرستم سراغ شوهرش تا بشه نامادری بچش. و هر روز شاهد عذاب بچش باشه 

مامانم اگه بفهمه واویلاست 30سال زحمت نکشیده که الان که نزدیک بازنشستگی پدرم هست یکی خراب شه رو زندگی ...

بنده خدا مامانت

خدا پدرت رو به راه راست هدایت کنه

بابای مهربونم تا ابد دوست دارم 😔😔 هیچ وقت فراموشت نمیکنم 🖤🖤🖤
ولی اگه قرار باشه خدایی نکرده زندگی ما خراب بشه منم زندگی اون زنو خراب میکنم به شوهر سابقش خبر میدم ...

واقعا فکر میکنی اینجور زنها بفکر بچشون و نامادری و ...هستن؟؟؟؟!!!!!!! با اون زن خراب کاری نداشته باش چون اونقدر بی حیا هست که حتی بیاد سمت زندگی خود شما.خودش هم نیاد یه زن خراب دیگه رو میفرسته سراغت .با پدرتون صحبت کنین شده حتی پیش مشاور ببرینش پدرتون قبول کنن و بیخیال اون زن بشن دیگه زنه هیچ غلطی نمیتونه بکنه  دیگه اونموقع حتی در صورت ادامه مزاحمتش پدرتون میتونن ازش شکایت کنن.

به پدرتون بگین اینقدر مغرور نباشن بخاطر یه ...دارن با زندگی خودشون و آینده بچه هاشون خیلی راحت بازی میکنن