2733
2734
عنوان

از کدوم کاربرا خیلییی خوشتون نیاد و تس خوب میگیرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2027 بازدید | 285 پست
هیشکی منو ندوست☹️😢

من شمارو دوست عزیزم😘😇❤️

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44
فدات گل من😂🧡والا خیلی وقته باهمیمم بی فانوسا اگه من نباشم که شاد نیستن😂😂 خواهش میکنم عزیزم😊🧡

عشقی دختر تو هر اکیپ باید یه فرشته مث شما باشه که لبخند رو لب بقیه بیاره و انرژی مثبت جمع باشه،دمت گرم عزیزم،جمعتون پایدارو بخوشی باشین همیشه🤘🏻🔥🥰🥳

(منم یه عدد دختر شاد قدیم و بمب انرژی بودم و الان افسرده دو قطبی در حال حاضرم)🙇🏻‍♀️👩🏻‍🦯😪😅

"یاد گرفتم توقع از هیچکسی،جز خودم و خدام نداشته باشم،ازون به بعد آرامش روح و روانم تضمین شد..🧚🏼‍♀️'و معتقدم جدای مذهب و دینمون،میشه تو قلب هم جوونه بزنیم اگر که'انسانیت'رو باور داشته باشیم و به هم'رحم'داشته باشیم.."🤍🦋🤍🗝️✨#11228tatal44

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم عاشق لوس شدنت بودم تو تاپیکا هوس چیزی میکردی ناراحت میشدی بعد اوج آسمان هواتو داشت و حرفاتون خ ...

😍😍👈🏻🤰🏻🌹🌹قربونت

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود. 🙂🙃
عشقی دختر تو هر اکیپ باید یه فرشته مث شما باشه که لبخند رو لب بقیه بیاره و انرژی مثبت جمع باشه،دمت گ ...

ممنون گلم😍🧡

انشالا هرجا باشی حالت عالی باشه مهربون🧡دختر دنیا دوروزه ارزش غصه خوردن رو نداره این دنیا شاد باش بابا بگو بخند سربه سر بزار برو تفریح کاربری بترکون 😍😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
2731
توی تاپیکی هستم دعوا شده😌🤣🤣

کدوم تاپیک😂دیدی چقدر حال میده تو تاپیک دعوا منکه وقتی دعوا میشه دو طرفو لایک میکنم طرف هر دوتا رو هم میگیرم😂😂

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
من شمارو دوست عزیزم😘😇❤️

فدات بشم😘😘

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
اره اوکی شدددددددددددد    دیگه نمیگم  دنبال موسسه ایم ببینم هنوز وقت هست یا نه&nb ...

وایییییییییییییی

خیلییییییی خیلییییییییی برات خوشحال شدممممم

واقعااااا ارزوی قلبیم بود ک ب خواستت برسیییی

بهت تبریک میگممممم خوشگلممممم

امیدوارم ک همیشهههه موفق باشییی💓💓💓💓💓

آشنای من، من غریبم بی تو...
😍😍👈🏻🤰🏻🌹🌹قربونت

ایجانم مامان کوچولو دوسداشتنی😍😘❤️🤰🏻❤️🧚🏼‍♀️ دور از جونت همیشه سلامت و شاد باشی گلم،قربون قلبت و فرشته نازنینت بشم🙏🏻🥰😇🦋✨

ممنون گلم😍🧡 انشالا هرجا باشی حالت عالی باشه مهربون🧡دختر دنیا دوروزه ارزش غصه خوردن رو نداره این ...

قربون محبت و مهربونیت عزیزممم😍🙏🏻❤️منم وایچستون بهترین حال و سلامتی رو میخوام کنار عزیزای دلت🙏🏻🤍🧚🏼‍♀️چشم تو اینروزا مجبوریم خیلی از لحظاتمون رو به تخم مرغای تو یخچال بگیریم ولی خب پوست کلفت شدیم یجورایی💪🏻😁😅تیکه آخر گفتی تاپیک بترکون خدااا بود🤭😅 مرسی از حس شوخ طبعی و خنده ای که رو لبم آوردی گلم🙏🏻😘💞🦋💞

@liana_a    

عزیزه دلم معلومه که شما رو با اون همه مهر و محبتت فراموش نکردم، مرسی که لطفت همیشه شامل حال من شده، عزیزه دلمی❤️❤️❤️❤️

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید
عزیزه دلم معلومه که شما رو با اون همه مهر و محبتت فراموش نکردم، مرسی که لطفت همیشه شامل حال من شده، ...

فدات شم عزیزی

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
2706