2752
2734

وای من خواب مرگ مادرمو دیدم تا یه هفته همش گریه میکردم زنگ زدم به مامانم تورو خدا نمیری تنهام نزاری 😆😆

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من همیشه بعدش میگم خدایا من فقط فکر کردم انشالله که عمر طولانی داشته باشن و برای من نگهشون دار که ات ...

عزیزم ب هیچ عنوان فکر نکن چون خدایی نکرده ممکنه جذبش کنی

من خودمو داغون کردم با این افکار و الان با اون واقعیت تلخ رو برو شدم💔

ميشه 30 سالمون . ميرسيم وسط زندگي . ميبينيم 30 سال گذشته و 40 سال باقي مونده . ولي اين 40 سال باقيمانده اينقدر سرعت گذر زمان تند شده كه با اينكه 40 سال به نظر مياد ولي به اندازه ي 1 سال احساسش ميكنيم . وقتي اينقدر زمان كوتاهي برامون باقي مونده چرا بايد از مرگ ديگرا غصه بخوريم ؟ پدر و مادر هم بميرن ما چشم به هم بزنيم ميبينيم تمام موهامون سفيد شده و 60 سالمونه . فكر ميكرديم قراره يه عمر در فراق اونها غصه بخوريم . ولي ميبينيم چقدر زود گذشت . الزايمر ميگيريم . بچه دار ميشيم و زندگي حواس ما رو پرت ميكنه به چيزاي ديگه . زمان به سرعت ميگذره و ما به پدر و مادرمون ملحق ميشيم . در كل بايد بگم زمان زيادي رو قرار نيست اينجا باشيم و اين زمان كوتاه حتي ارزش غصه خوردن هم نداره .