2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره خب کتک خورده با لب پاره و چش کبود باید الان کنار شوهر یالقوزش می‌نشست و قلیون واسش چاق میکرد ... ...

اگه شوهرش دست بزن داره،، که اصلا یه موضوع دیگس.. نباید بهش رو بده

من میگم کسی که تو زندگیش مشکلات داره یا میمونه و حلش میکنه، یا سفت و محکم میره و طلاق میگیره

مردا با قهر رفتن درست که نمیشن، بدتر هم میشن 

خدا،،، تورو خدا🙂
اگه شوهرش دست بزن داره،، که اصلا یه موضوع دیگس.. نباید بهش رو بده من میگم کسی که تو زندگیش مشکلا ...

خب ایشونم رفته ... بنظرم قبل اظهار نظر حداقل جوابشو ب سوالات بقیه بخونید بانو جان 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2731
شمام بنویس زنو شوهر دعوا کنن ابلهان باور کنن. گاهی زنوشوهرا بعد چندوقت باهم سازش میکنن واشتی میکنن ب ...

نه بنظرم زایه بازیه اصلا توجه نکن و تو هم چیزای شاد استوری کن بزار ببینه تو هم خوشی و برات مهم نی