2752
2734
عنوان

اتفاق ترسناک همین الان تو خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 5524 بازدید | 176 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوزم چشم سومت بازه؟مگه میشه کسی جادو واست بنویسه چشم سومت باز بشه؟من فکر میکردم واسه بعضیا ذاتی باز ...

نه سحر و جادو ربطی به چشم سوم نداره 

برا من ذاتی باز بود و دقیقا دیدم که چه کسی و چیو کجا برام دفن کرد و چی به خورد من و خانواده م داد

ولی سحر و جادو باعث میشه انرژی های شیطانی بهت جذب بشن و کارهات گره بخوره 

بله هنوز چشمم بازه حتی با تمرکز میتونم کسی رو مجبور کنم باهام تماس بگیره یا از آینده م خبر دارم گاهی 

البته الان کنترلش دست خودم نیست چون ول کردم این چیزا رو 

چندین سال پیش یه درویش بهم گفت تو انرژی مثبت زیادی داری و موهبتی داری که خدا بهت داده 

اگر بخوای ادامه بدی من میتونم بهت تعلیم بدم اما اینو بدون اگر به مرحله عرفانی برسی نمیتونی ازدواج کنی چون درون همه رو میبینی و زندگیت از کنترلت خارج میشه

قابل وصف نیستن  فقط نور و زیبایی و آرامش  با صدایی که شبیه هیچ صدایی نیست

یعنی چهره دارن ؟

مثل ما آدما هستن ؟

بال دارن ؟

اینا رو توی رمانا خوندم برای همون میپرسم 🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731
یعنی چهره دارن ؟ مثل ما آدما هستن ؟ بال دارن ؟ اینا رو توی رمانا خوندم برای همون میپرسم 🤦🏼‍♀️

عزیزم هر کسی یه جور میبینه بستگی به ارتباط انرژیک روحیت داره

من به شکل دو زن دیدم که چهره شون مشخص نبود اما سراسر دورشون هاله نور و زیبایی بود و اصلا زیبایی اونها مثل تعریف ما از زیبایی نیست قابل وصف نیست همینطور صداشون و آرامشی که بهت میدن 

منو داشتن میبردن اون دنیا و مدام میگفتن نترس با ما بیا اما من به یاد خانواده م افتادم و برگشتم

دعا نویسه هم کفت جن عاشق داری من سنم خیلی پایین بود علاقه داشتم ببینمون یه بار  بدون اطلاع خانو ...

عزیزم الان یه پست تو اینستاگرام برام اومد که سریعا یاد تو افتادم 

یه تکنیک پاکسازی رو آموزش داد هفت روزه و بسیار مجربه 

چون قبلا هم شنیده بودم 

با نمک و آب و زاج سفید و سرکه 

تو یه لگن چهار پنج قاشق نمک 

یع بند انگشت زاج سفید پودر شده یا حل شده تو آب جوش

و مقداری سرکه فرق نداره چه سرکه ای بریز و هفت روز قبل دوش گرفتن 

این محلول رو به تمام بدنت بزن 

حالا یا با ابر و اسفنج یا با کاسه بریز رو تن و بدنت 

چشمها و لب و بینی و اندام تناسلی لازم نیست 

بعد خودتو آب بکش یا حمام کن

هفت روز پشت هم انجام بده تمام طلسم و انرژی و همزاد و اینا میره 

بعد این هم هر هفته یک روز انجام بده که پاکسازی بشی

به لطف و مرحمت الله که مشکلت حل میشه

عزیزم الان یه پست تو اینستاگرام برام اومد که سریعا یاد تو افتادم  یه تکنیک پاکسازی رو آموزش دا ...

الهی من دورت بگردم ک ب فکرم بودی دستت درد نکنه عزیز دلم چشم😘😘😘😘

الهی من دورت بگردم ک ب فکرم بودی دستت درد نکنه عزیز دلم چشم😘😘😘😘

حتما تروخدا هرچه زودتر حالتو‌خوب‌کن نذار بمونه بدتر میشه

خاله مامانم خدا بیامرزدش چندین سال قبل مرگش اینجوری شده بود وقتی میرفتیم پیشش با همزادش حرف میزد میگفت اونا اونجا نشسته 

با اینکه بچه هاش فکر میکردن دیوونه ست و دکتر بردنش و دارو میخورد اما هی بدتر میشد 

میبردنش و صبح گلی و کثیف میاوردنش و ازین چیزا خیلی بنده خدا عذاب کشید و تنها بود همش