2733
2734
عنوان

این ظرفا برا جهیزیم کمن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 901 بازدید | 79 پست
منظورم یه شکل بودنشونه ، سفره ات رنگین کمون نشه

خب بشه

مثلا چی میشه

تو این گرونی پدر بیچاره من ۵۰۰ تومن خرج جهیزیم کرده 

بعد الان ناز بیارن واسم

نیان خب

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا نشستم سرزندگیم بی سروصدا دوتا بچمو بزرگ میکنم بدون هیچ جروبحثی ولی متاسفانه اصلا نمیبینه همین ب ...

مشکل شوهرت بی زبونی خودته منم قبلا مظلوم بودم شوهرم و خانواده ی شوهر سوارم بودن یک دوستی داشتم خیلی سلیطه بود بعد سالها تصمیم گرفتم یکمدت مثل دوستم باشم بعد ۱۴ سال زندگی خودمو تغییر دادم شوهرم چیزی بگه سلیطه بازی درمیارم خودش و جمع می‌کنه الان سه ساله دارم با آرامش زندگی میکنم، دعوا میکردم کتکش رو‌هم میخوردم ولی ارزش داشت 🤣،بعضی مردها بی لیاقت هستن ، ارزش ندارن براشون خانومی کنی ،ببخشید شوهر شمام از همون مردهاست 

مشکل شوهرت بی زبونی خودته منم قبلا مظلوم بودم شوهرم و خانواده ی شوهر سوارم بودن یک دوستی داشتم خیلی ...

آره واقعا 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🖤🖤🖤تازه ازدستش دادم😭😭
2731