2733
2734
عنوان

رفتار پسر تو اشنایی نرماله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 19 پست
خب خودش میگه قصدش ازدواجه بخدا دنیای عجیبیه من میبینم هنوز بعضیا یک ساعت نگذشته خیلی راحتن  ب ...

نمی دونم ولی آقا باید تمایل داشته باشه 

دیگه همه چی به درررررررررررررررررررررررررک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا هرجور باهاشون رفتار کنی همینجور میشن حتی بعد ازدواج ولی کم کم  بهت پیشنهاد میکنم اگه قصدت ...

ینی چطوری باشم؟ بیشتر توضیح میدی؟ من الان تو این یه هفته اصن پیام ندادم همش اون شروع کرده

خوومو زیاد مایل نشون نمیدم ولی بی میلم نشون نمیدم 

نمیدونم چیکار کنم

ینی چطوری باشم؟ بیشتر توضیح میدی؟ من الان تو این یه هفته اصن پیام ندادم همش اون شروع کرده خوومو زیا ...

خب عزیزم شما خودت رو گرفتی اونم رسمی صحبت میکنه 

درستم نیست شما اصلا محل ندی 

بی محلی که همه جا دارن میگن منظور اینه وقتی دستت بنده و گیری جایی و... یا حتی خوابی یا خسته لازم نیست وقتتو خالی کنی واسه اون 

تو دوران اشنایی سر و سنگین باش . محرم و نامحرمی رعایت کن . مثل همیشه لباس بپوش و ارایش کن تا با تیپ واقعیت اشنا بشه 

یه چیز که خیلیییییی مهمه عزت نفسه . محکم حرف بزن و تمام معیارات و خواسته هاتو بدون ترس بگو 

اینجوری نشون میدی که خیلی چیزا برات مهمه و چارچوب داری . برنامه و هدف داری 

و از یه طرف دیگه خودتو تو سری خور نشون ندادی 

اینم بهش بگو من هر حرفی الان میزنم تا اخرش رو حرفم هستم از شماهم یمخوام خودواقعیتون باشید چون بعد ازدواج اگا چیز نامعقول یا دروغی فاش بشه برای من قابل توجیه نیس

2731