2752
2734
عنوان

پولای عروسی رو بگم کی جمع کنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بده دختر عمه عموی  خاله ای دایی 

سر زبون داری و معتمد که باهات خوبه  بده دونفر معتمد و سر زبون دار

لطفا یک صلوات برای شفای تمامی بیماران و فرد مدنظرم بفرستین و حاجتم ممنونم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻
2731
نمیخوام خانوادم بگیرن میخوام بدم ب شوهرم... ولی اگه برسه دست خانوادش نمیدن بهمون

نه من منظورم اینه میگی ۲۰۰ملیون خودتون خرج کردین برای عروسی مگ جشن عروسیو داماد نمیگیره؟؟چرا خونواده شما دارن برگزار میکنن!

آره از همینا میترسم استرس گرفتم 

نه اصلا نترس

تو خانوادت بسپار همه کر و لال و کور باشن

تو خانواده همسرت هم همین داماد بگه.

یه نفر رو بزارید مسئول و از قبل بگید فلانی مسئوله و بحثارو قبلش انجام بدین.

خدا لعنتشون کنه همش استرس دارم ی کاری کنن بدبخت شیم

قوی و محکم باش اگر کوتاه بیای سوارت میشن باید طوری وانمود کنی که خودت میدونی چی به صلاحت هست ، به شوهرت الکی بگو یکی از دوستام از دعواهای بعد مجلسش برام تعریف کرد خیلی ناراحت شدم نمیخوام قشنگ ترین شب زندگیم با چیزای الکی تلخ بشه بیا با هم هماهنگ باشیم که بعضی کدورت ها پیش نیاد شوهرت حتی اگر بعد این حرفت داد و قال هم بکنه ولی بعد میره با خودش فکر می‌کنه و اکی میشه مردها اکثرا اول قالب قالب میکنن بعدش به حرفات فکر میکنن و سعی میکنن حلش کن