2733
2734
عنوان

ی چیزی میگم توروخدا نریزید سرم... بنظرتون این یعنی بهبودی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 41 پست
سعی کن اگه میتونی بدون دارو ، چنین تحولاتی رو تو خودت به وجود بیار حالا ببین با چه روشی .گاهی اوقات ...

بدون قرص نمیتونم حتی پزشکم گفته اگه استرسم بالا زد قرص رو روزی س تا هم بکنم چون من بیماری های خود ایمنی زیاد دارم وسواسم عود کنه بیماریمم میاد 

سعی کن اگه میتونی بدون دارو ، چنین تحولاتی رو تو خودت به وجود بیار حالا ببین با چه روشی .گاهی اوقات ...

کاش با این حرفا باعث نشیم زندگی یه آدم خراب بشه، وقتی تحت نظر ۳تا دکتر هستن، شما که علمی نداری چرا میگی دارو مصرف نکنی بهتره، قطعا که بیشتر از دکتر نمیدونی عزیزم

بله عقاب میتونه ببره 

😐😐😵‍💫

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗
2731
کدوم قرص عزیزم کاملا نرمالی  خبرهای بد دنبال نکن و دلسوزی زیادی هم نکن

حتی دلسوزی و حساسیت رو هم برای خانواده ام کم کردم.. ومثلا بابام ی قلب درد ساده گرفته بود زار میزدم یا شوهرم تب می‌کرد الان ناراحت میشم اما اونجور نه اما وسواسم در مورد خودم هنوز که تا ی چیزی میشع سریع خودمو میبازم

نمیدونم چی میخوری ولی منم همینطوری بودم و با مصرف قرص قشنگ به حالت عادی و زندگی برگشتم و واقعا الان ...

بنظرم برای وسواس باید روان شناس و دارو درمانی باهم باشع من یکسال طول کشید که کنار بیام دارو بخورم یکسال داروهای مختلف امتحان کردم آخر سر پزشک خودم ی قرص داد ساخت بهم