2733
2734
اهان من توهین میکنم  اگه ببینی اون اول من ریپ زد و توهین کرد  @niniyar_1     ...

@niniyar_5      دوتا کاربر توهین میکنن بهم رسیدگی کنید. این کاربر هم فک میکنم مرد باشن تو همه تاپیک ها هستن.  

کاربر پسر🔵 (با افتخار خاله زنک هستم )
اگه ببینی اون توهین کرد اول اون فحش داد  البته اگه کور نباشی

من هیچی بهت نگفتم گفتم دریا صحبت کن بی فرهنگ 

تو کلمه گوه رو گفتی 

بی شخصیت 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای این خیلییی بی ادبه  برادر منم پزشکه بخدا اصلا مثل این نیست  من دیدم هر چی از دهنش در ...

شما چرا فش ناموسی دادی بهش.  محل این نذار هیچوقت همه این دخترو میشناس محلش نمیدن. باش نباید دهن به دهن شد 

بی سواد دهاتی 😐😐😐خفه شوووو ج ن ده  اره به تو پتیارع حسودی میکنم چون خیلی دادی

@niniyar_1    

@niniyar_2    

@niniyar_3    

سلام وفت بخیر من بعد ده روز اینا اومدم میبینم این خانوم منو ریپ زده و توهین میکنه 

در حالی که موضوع بهش هیچ ربطی نداشت و بعد چند روز که از بحث گذشته ریپ زده در حالی که مخاطبم ایشون نبودم و نمیشناسم کیه 

منم ناچارا مثل خودش حرف زدم 

لطفا رسیدگی کنین ممنون 

2731
شما چرا فش ناموسی دادی بهش.  محل این نذار هیچوقت همه این دخترو میشناس محلش نمیدن. باش نباید دهن ...

به جون مامانم تو کل زندگیم با کسی اینجوری حرف نزدم 

ولی این واقعا بی ادبه انقدررر به استارتر فوش داد من قلبم گرفت بخدا 

فقط گفتم بی فرهنگ اون شروع کرد به بی احترامی 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
@niniyar_1     @niniyar_2     @niniyar_3     سلام وفت بخیر من ...

کاربر نیلگون رو می‌شناسی ؟؟.  وای چقدر مودب و با شخصیته این دختر.  یکم مثل اون باش. یکبار ازش بحث یا دعوایی ندیدم.  بس کن دیگه. جوونی بابا