2733
2734
عنوان

از زندگیم خسته شدم 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 38 پست
عزیزم میدونم صداش زدی خب تو هم یه قدم ب سمتش برو دیگه صرف صدا نیست میفهمم چی میگی در حدی ک بلدم سعی ...

چیکارکنم بتونم کل گذشتم رو فراموش کنم؟ 😔💔

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
عزیزم میدونم صداش زدی خب تو هم یه قدم ب سمتش برو دیگه صرف صدا نیست میفهمم چی میگی در حدی ک بلدم سعی ...

دومیش اینه گلم همونطور ک عادی با مامانت حرف میزنی از خدا خواستتو بخواه اه و ناله و هیجان نیازی نیست

مثلا ب زبون بیار خدایا میشه ی فرصتی بدی دوستمو ببینم دلم براش تنگ شده تا هفته دیگه بتونم ببینمش

خدایا میشه نذاری فلانی بیاد اینجا اون ادم سمیه ازش خوشم نمیاد

خدایا فلان کارو میکنی و..

فقط خواستت نامعقول نباشه عزیزم 

این خیلی روزتو قشنگ میکنه امتحانش کن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گذشته ی عشقی تو؟ میشه اول جواب منو بدی چرا بهش نرسیدی اون نخواستت؟

هم گذشته عشقیمو 

هم خانواده مو 

اون مغرور بود منو به خاطر یه کلمه بهش گفتم اشتباه کردی تنهام گذاشت 

منم بیخودی نگفتم اشتباه کردی چون حساس بودم روش اونم پاروی حساسیتم گذاشت 

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
2731
هم گذشته عشقیمو  هم خانواده مو  اون مغرور بود منو به خاطر یه کلمه بهش گفتم اشتباه کردی ت ...

ادم مغرور مسخرس عزیزم الان باهاش زیر ی سقفم🥴

فک میکنه خودشو‌ خونوادش از تو اسمون تلپی افتادن بغل من

بهرحال با ی جمله نمیتونم طرفتو قضاوت کنم... 

بعدشم کسی ک‌ میگی ب خاطر ی کلمه گذاشتت کنار ارزش داره بهش اصلا فکر کنی؟

گلم کنار گذاشتن ادم مغرور خیلی اسونتر از ادم خاکیه

ادمی ک خاکی باشه وقتی جدا میشین دلت واس محبتای بی ریا و بی چشمداشتش واس خالص بودنش تنگ میشه

وقتی ادم مغرور باشه اینارو کمتر داره بنظرم 

ادم مغرور مسخرس عزیزم الان باهاش زیر ی سقفم🥴 فک میکنه خودشو‌ خونوادش از تو اسمون تلپی افتادن بغل م ...

خدایی خیلی می‌خواستمش بیش از اندازه اما دیگه نمیشه عروسی کرد 1 ماه دیگه هم بچش بدنیا میاد   بخدا فقط ‌‌ همون یه کلمه بود 

الان من موندم با کلی عذاب و حال بد 😔💔

ولی براش آرزوی خوشبختی کروم 

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
خدایی خیلی می‌خواستمش بیش از اندازه اما دیگه نمیشه عروسی کرد 1 ماه دیگه هم بچش بدنیا میاد   بخد ...

اون منتظر بهونه واس جدایی بوده هیچ ادم معقولی صرف ی کلمه شنیدن رابطه رو بهم نمی زنه

الانم چ فایده داره کنکاش گذشتت؟ فقط مانع رسیدن تو ب ایندتت میشه گلم

اون منتظر بهونه واس جدایی بوده هیچ ادم معقولی صرف ی کلمه شنیدن رابطه رو بهم نمی زنه الانم چ فایده د ...

تو گذشته موندم نمیتونم گذشته مو فراموش کنم😔💔

دختر بودن گناهه محضه🙂💔