2752
2734
عنوان

قرعه کشی خونگی شرایطش خوبه ی نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 59 پست
آها خیلی ممنونم بابت توضیحاتتون  ببخشید شماا از وام مسکن خبردارین همسایه مون میگف سند خونه رو ...

وام مسکن بستگی به محل زندگی داره.شهر ما هر واحد دو مدل وام داره یکی ۳۰۰تومنی یکی ۵۰۰تومنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وام مسکن بستگی به محل زندگی داره.شهر ما هر واحد دو مدل وام داره یکی ۳۰۰تومنی یکی ۵۰۰تومنی

ببخشید اینم۲۳درصده ؟

سند به اسم کس دیگه باشه میشه ؟فقط ضامن یعنی سنده؟

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
ببخشید اینم۲۳درصده ؟ سند به اسم کس دیگه باشه میشه ؟فقط ضامن یعنی سنده؟

اینکه من میگم وام مسکن روی سند خونست.اگه اون سند قبلا وام‌نگرفته باشه بله میشه‌سند میره تو رهن بانک

2731
اینکه من میگم وام مسکن روی سند خونست.اگه اون سند قبلا وام‌نگرفته باشه بله میشه‌سند میره تو رهن بانک

خیلی ممنونم عزیزم مرسی بابت راهنمایی ممنونم

میتونی بری بانک مسکن سوال کنی .وام‌مسکن‌زوجین.بهت بگه چقدره 

مامستاجریم باید سند خونه مامانم اینا رو ببرم ببینم به اونا تعلق میگیره اگه بگیره به اسم اونا بگیرم وام رو

منم شرکت میکنم ولی ۱۰میلیون نه. ماهانه سنگینه واقعا برام. معلومم‌نیست کی درمیاد. ماهی ۱ تومن ۲توم ...

بله منم مبلغ بالا که نمیتونم شرکت کنم

الان مثلا دوتا دارم یکی ماهی یه میلیون یکی هم ۴۰۰ میدم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706