2737
2739
عنوان

چطوری به مامانم بگم ابرو هامو میخوام مرتب کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 43 پست
ماجرا چیع

یه خانمی یه حرفی زدن تو همین تاپیک ایشونم دارن سر به سرشون میزارن

بعد نگاه کردم دیدم متأهلم هستن آقا!

نمیفهمم فازشون چیه

باز اگه مجرد بودن میگفتم برای بالا بردن اطلاعات عمومی اومدن😅

خجالتم نمیکشن..

انتهـای هـر اوجـی نشسـتن اسـت..!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه خانمی یه حرفی زدن تو همین تاپیک ایشونم دارن سر به سرشون میزارن بعد نگاه کردم دیدم متأهلم هستن آق ...

هعی بابا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731

از، روزی یکی دوتا دونه بردار دورش و تمیز کن متوجه نمیشه

راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه😂😂😂

من اینکارو میکردم تازه از، سیبیل هام شروع کرده بودم😁😁

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

یه چیز میگم جنبه فان داره زره ندارم حمله نکنید🤣

دیگه واقعا تمام دخترا ابرو میگیرن ، میگیرنا یعنی کوتاه میکنن زیرش بالاش همش تمیز میکنن بعد میگن نگرفتیم فقط مرتب 

به نظر من مرتب کردن فقط گول زدنه خودمونه وگرنه واقعا مرتب با ابرو گرفتن هیچ فرقی نداره

شیره نمالید سرمون

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
2740
مرد متأهلی که داره پاچه بقیه رو میگیره؟ چقد میشه بعضیا چندش آور باشن.. مرزهای تضاد فرهنگی رو جا به ...

چی میگی تو روانی میگه پرو کسی میخام میگم‌نمیشه بفرستن اصلا فهمیدی چی گفت

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل
تا یه دور کامل همشو برداری باز رشد میکنن که💔😂

مهم اینه چشم مامانش عادت کنه به نبودن اون موهاا😁

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.