2752
2734

منم اینستاگرام ندارم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هدفش مشخص خب قدیمها آدمها و اط اطلاعات و کتاب‌ها منع میکردن مبادا چیزی بفهمن.  اما الان برعکس ...

دقیقا 

اجازه فکر کردنو از آدما میگیره و به جاشون فکر میکنه 

یه چیزی که اصلا درست و غلطش مشخص نیست رو اعلام میکنه و بر اساسش نتیجه گیری میکنه و کاربرا تحت تاثیر این نتیجه گیریه قرار میگیرن بدون اینکه به خودشون زحمت بدن ببین اصلا اون حرف اولشون درسته یا غلط 

همینطور رو هوا همه چیزو قبول میکنن

واقعا که بد فتنه ایه 

حالا در کنار این چیزاش یه سری چیزای خوبم اضافه کردن که بگن مثلا ما خوبیم 

😂😂چند سالته؟

نزدیک ۲۱

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731
من 33 سالمه یکی دوبار برای کاری نصب کردم و حذف کردم  شوهرمم اصلا تا به حال نصب نکرده ما از عج ...

من ۳۵ سالمه و شوهرش ۴۳ 

هیچ کدوم تا حالا نصب نکردیم 

واتساپ دارم تلگرام دارم شاید بیست روز بیشتره نرفتم روبیکا که هر وقت یکی پیام بده ونوتیف بیاد میرم 

ایتا زیاد میرم به خاطر اینکه کلاس های پسرم و پیش دبستانی اونجا گروه داره 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
یعنی این کار باعث میشه اونایی که شمارتو سیو دارن  هم متوجه نشن که وارد اینستا شدی

نه اونا میشن ولی اسم خودتو یا پروفایل خودتو نزار

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
دقیقا  اجازه فکر کردنو از آدما میگیره و به جاشون فکر میکنه  یه چیزی که اصلا درست و غلطش ...

ذقیقا فکر و دانش 

که همه پیامبران هم برا همین اومدن 

رو از ما  میگره، قدرت فکر و دانش ما گرفته میشه و میشیم برده فکری اون رسانه که هرچی گفتن ما میگیم درسته.... 

آره فه رنگ لعاب هم بهش میدن که بهت خوش بگذره تا معتادش بشی، هرچی بیشتر معتاد تر بشی رانت تر و بهتر بردشون میشی... 

ذقیقا فکر و دانش  که همه پیامبران هم برا همین اومدن  رو از ما  میگره، قدرت فکر و دا ...

بله دقیقا

امیدوارم یه روزی همه اگاه بشن که حداقل استفاده کردن ازش هیچ حداقل تحت تاثیرش قرار نگیرن 

خیلیا وقتی میگی اینستا گرام بده انگار فحش دادی به خودش 

همچین گارد میگیرن و ادمو متهم میکنن به هزارتا چیز

بله دقیقا امیدوارم یه روزی همه اگاه بشن که حداقل استفاده کردن ازش هیچ حداقل تحت تاثیرش قرار نگیرن&n ...

نادوني از مشکل مردم ماست 

ما از چیزی که میدونیم هشدار میدیم 

اونا انا میگم مگه خودمون عقل نداریم.. 

همین خوش خیالی و دستم گرفتن ایستا یا هرچی دیگه مارو زنین میزنه. 

اینستا محاله تاثیر نگیری ازش، فقط اگه نیتشون بدونی تاثیر خیلی کمتری میگیری