2752
2734
عنوان

چرا واقعا؟؟؟بیاید بگم امروز چیشد

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 43 پست
ول کن  از یه جایی به بعد بهم ثابت شد با فکر کردن بهشون فقط وقت و انرژی خودمو هدر میدم  خ ...

کار درستی می‌کنی

من خیلی ناراحت میشم هرچی سعی میکنم فکرنکنم بهشون یادم بره یهو یکی دیگه ی چیزی میگه

کار درستی می‌کنی من خیلی ناراحت میشم هرچی سعی میکنم فکرنکنم بهشون یادم بره یهو یکی دیگه ی چیزی میگه

منم اینجوری بودم 

کلا یه مدت افسردگی گرفتم واسه حرف بقیه 

که انقد بهم گیر میدن 

قشنگ حس میکردم من یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم که بقیه تو سرم میگوبن 

ولی خیلی سخت بود تا اینی بشم که الان هستم! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم اینجوری بودم  کلا یه مدت افسردگی گرفتم واسه حرف بقیه  که انقد بهم گیر میدن  قش ...

چه خوب که الان اینجوری شدی

من اینقدر این حرف برام سنگینه وقتی کسی میگه خشکم میزنه عرق سرد میشینه رو بدنم خیلی خجالت میکشم

نمیدونم چرا هنوز برام عادی نشده این حرف

تو چجوری نادیدش گرفتی؟؟؟

چه خوب که الان اینجوری شدی من اینقدر این حرف برام سنگینه وقتی کسی میگه خشکم میزنه عرق سرد میشینه رو ...

یه مدت که گفتم افسردگی گرفتم 

کلا یه جرقه زد تو زندگیم 

واقعا از هر لحاظی تغییر کردم 

فقط یک یا دو روز قشنگ تمام و کمال واسه خودت وقت بزار خوبیاتو ببین، ببین چقد ارزش داری، ببین چقد خوبی چه اخلاقای خوبی داری 

بعد فکر کن اونا چه کم و کاستی دارن در برابر اون چیزی که تو داری (ینی اون چیزی که تو داری و اونا ندارن) 

کم کم خود به خود قوت قلب میگیری عزت نفست میره بالا 

باز که میری بینشون شاید دوباره همین چیزا رو بشنوی ولی اینو باید تمرین کنی هی تا دستت بیاد و بشه رفتار عادی تو زندگیت! 😉😎

2731
آها..جوابشو میدادی‌...خوب اگر اینطوره خودش مشکل داره..پس بیخیال..خودش مشکله خودشو حل کنه🤣🥸

جلوی همه این حرفو زد کلی خجالت کشیدم آبروم رفت:/

بعضیا درک ندارن کلا

مثلا تحویلش نگرفتی...بگو بخند نداشتی..بیخیال بودی...خورده تو ذوقش..دلش پر بوده یهو توپیده بهت

اره خب اینجوری که بودم ولی آخه طرف غریبه ست در هفته شاید ی بار ببینمش