2752
2734
عنوان

همیشه فک میکردم کراش خیلی مسخره س و برا نوجوونای ۱۳ ۱۴ساله هس🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 26 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون پول نداره؟شغل داره هردو کارمندیم ولی خب سخته زندگیا از طرفی خواستگارپولدارم قبلا داشنم خیلی عوض ...

الان میگی باشه 

پس فردا که خصوصیات بدشم ببینی همه چیز بدتر میشه نگو نداره که همه آدما دارن و اون موقع شاید بیای بگی اشتباه کردم هم مشکلات مالی و زندگی هم کسی که خودش سرشار از مشکله و هر لحظه هم ممکنه عوض بشن ادما با مشکلات اقتصادی نتونید زندگی کنید 

به فرض بخواید بچه هم بیارید بعد بچه ازتون یه چیز بخواد شما نتونید براش بخرید شرمندش شی 

یا حتی نیاز های روزانه اتون ماشین خونه کرایه همه چیز داره میره بالا با قیمت دلار و طلا با تورم که هیچی معلوم نیست با اینا اگه میتونی کنار بیای خب بهش بگو

اصلا شاید طرف به این چیزایی که تو داری میگی هم فکرم نکنه 

چه برسه ازدواجی که تو سرت ساختی 

الان میگی باشه  پس فردا که خصوصیات بدشم ببینی همه چیز بدتر میشه نگو نداره که همه آدما دارن و ا ...

خب با این اوصاف باید خودمم یه فرد همه چی تموم باشم که نیستم 

اون ایده آلی ک تو ذهن منه اصلا تو یه نفر وجود نداره و اگ هم باشه نمیاد خواستگاری من 

کورد نیستم :) 
2731
خب با این اوصاف باید خودمم یه فرد همه چی تموم باشم که نیستم  اون ایده آلی ک تو ذهن منه اصلا تو ...

نه نمیگم تو هم هستی یا باید باشی میگم میتونی کنار  بیای 

یا اگه عوض بشه چی 

با این مشکلات میتونی کنار بیای 

معیار هات چیه 

نه نمیگم تو هم هستی یا باید باشی میگم میتونی کنار  بیای  یا اگه عوض بشه چی  با این ...

دلم میخواد خوش اخلاق و اروم و صبور باشه وبا ایمان 

واقعا ارامش میخوام من همه عمر تو سختی و استرس گذشته تازه یکم ب عشق بچه ها (دانش اموزام) روحیه گرفتم 

وگرن بقیه زندگیم مزخرفه 

حالا نمیگم حتما این ولی دوس دارم زودتر ازدواج کنم دبگه ذوقم هم رفته ک بگم برا ظواهر تصمیم بگیرم فقط ی زندگی اروم میخوام ک بین زمین و اسمون معلق نباشم 

هیچوقت معلوم نیس یک ماه دیگ کحام این ور اون ور اواره ام و فقط میگم خدا چی میخواد 

دلم میخواد خوش اخلاق و اروم و صبور باشه وبا ایمان  واقعا ارامش میخوام من همه عمر تو سختی و است ...

خوصوصیاتی که تو گفتی رو من زیاد دیدم 

مخصوصا وقتی تو جمعش قرار میگیری با کاروان رفته بودیم کربلا و بیشتر کاروان آدمی که تو میخوای بودن 

گاهی کافیه تو محیط قرار بگیری تا بتونی ازدواج کنی ولی خب هر موقع خواستی با یه نفر ازدواج کنی بخاطر اینکه فقط ازدواج کنی تا معلق نباشی ازدواج نکن مطمئن باش آدمش میاد تا بعدا پشیمون نشی 

چند سالته؟

خوصوصیاتی که تو گفتی رو من زیاد دیدم  مخصوصا وقتی تو جمعش قرار میگیری با کاروان رفته بودیم کرب ...

البته این ک ب دلمم بشینه مهمه 

ک خیلی وقته کسی ب دلم نمیشینه تاا این اقا

اگه پشیمون نمیشی بهش بگو  و به عواقبش فکر کن

وای نههه نمیگم 

ولی ی همکار پیرمرد اقا داریم ی بار ی پسره ای رو ب من پیشنهاد داد ب درد نمیخورد

اون روز پیشم زود این اقا بهش زنگ زد بعدش گف خیلی پسر خوبیه گفتم الان میگه الان میگهههه 

ولی بیشعور نگفت😂😂😂 خب نادون چره نمیفهمی من و این بیشتر ب هم میایم تا اون خرس گنده ای ک پیشنهاد دادی

بقول خودس چون خیلی پولدار بود هیلی خوب بود