2733
2739
عنوان

معلمی که میزنه تو گوش بچه میشه پیگیری کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 50 پست
تنبیه فیزیکی که خیلی وقته منسوخ و غیرقانونی و جرم اعلام شده ولی آیا شما شاهد یا مدرکی دارید علیه معل ...

منم میگم بی در و پیکر هست مدیر و معلم فامیل همن همه معلم ها هم بومی همین منطقه هستن مجبوریم خودمون برسم مدرسه و تذکر بدیم واقعا همچین معلمی لایق نیست

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
پسر برادر شوهر منم بازیگوشی کرده تو مدرسه ناظم زدش پدرش رفت تا استان شکایت و.. مدیر و ناظم با بچه چپ ...

این خب بازیگوشی نکرده اگه باز یه کاری کرده بود یه چیزی

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه کلاس چندمه؟ برید مدرسه پدرشو دربیارین من که امسال یه کاری با معلم ورزش، و ناظم مدرسه کردم جرات ن ...

چهارم  چیکار کردین؟ به آموزش و پرورش اطلاع دادین ؟ 

منم میگم بی در و پیکر هست مدیر و معلم فامیل همن همه معلم ها هم بومی همین منطقه هستن مجبوریم خودمون ب ...

بنظر من بهترین راه پیگیریش اینه از آموزش و پرورش نه بلکه از طریق کلانتری محلتون یا اگه در حوزه استحفاظی اونا نبود و گفت برید آموزش و پرورش اونجا هم نرو مستقیم خودت ببرش پزشکی قانونی از پزشک اونجا بپرسی بهت میگه چجوری پیگیری کنی وگرنه اینکار بیفته زیر چرخ دادگاه راحت نمیتونه از زیرش دربره یجوری پرونده رو خودت بکشون دادگاه از آموزش و پرورش اقدام کنی بین خودشون حلش میکنن تموم میشه اصلا سوا از معلم بودنش شما داری از ی فردی که به فرزندتون سیلی زده شکایت میکنی فک کن یه فرد عادیه و سیلی زدن دیه گزافی داره ولی اگه بتونی واقعا به نتیجه برسونیش و جا نزنی 

2731
بنظر من بهترین راه پیگیریش اینه از آموزش و پرورش نه بلکه از طریق کلانتری محلتون یا اگه در حوزه استحف ...

واقعا ممنونم 💚🙏🙏

بنظر من بهترین راه پیگیریش اینه از آموزش و پرورش نه بلکه از طریق کلانتری محلتون یا اگه در حوزه استحف ...

البته برادرم هست 💚💚