2752
2734
عنوان

رشته مدیریت دولتی بنظرتون مدرک بگیرم یا انصراف بدم ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 38 پست
الان انصراف بدم یا مرخصی بگیرم ؟  میتونم دندون بیارم ؟  سنمم رفته بالا آخه 😐

مرخصی بگیر یا واحد کم بردار مثلا ۱۴ تا . اگه مرخصی بگیری که چه بهتر. آره میشه آورد هر کدوم از اونایی که گفتم بیاری خوبه من خودم بینایی میخونم درامدمون غیر مستقل با ساعت کاری ۶ ۷ ساعت  زیر ۶۰ نیس  . حتی کاردرمانی ها هم درامدشون خوبه

اگه دندون بیاری که دیگه فوق العادست . فقط حتما حتما ترمیم معدل کن . منطقه ۳ ای ؟

مرخصی بگیر یا واحد کم بردار مثلا ۱۴ تا . اگه مرخصی بگیری که چه بهتر. آره میشه آورد هر کدوم از اونایی ...

نه منطقه دو ام 

اینکا با هفت هزار منطقه دو پزشکی آزاد قبول میشن راحت 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
مرخصی بگیر یا واحد کم بردار مثلا ۱۴ تا . اگه مرخصی بگیری که چه بهتر. آره میشه آورد هر کدوم از اونایی ...

سنمو چیکار کنم 

میشه یه رشته معرفی کنید برای اونایی که اکثر دانشجو هاش سن بالا هستن

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
2731
سنمو چیکار کنم  میشه یه رشته معرفی کنید برای اونایی که اکثر دانشجو هاش سن بالا هستن

سن واقعا مهم نیس دختر . بابا تو کلاس ما آقای ۳۰ سااه هست خانوم ۲۸ ساله هست همشون خم لیسانس دومشون . تو این رشته ها ک گفتم خصوصاً دندون سن های بالاتر وجود داره و محدودیت سن اصلا مهم نیس من خودم ۲۰ سالم ولی با اون خانوم ۲۸ ساله دوستیم و ایشون تنها نیس هیچ وقت 

سن واقعا مهم نیس دختر . بابا تو کلاس ما آقای ۳۰ سااه هست خانوم ۲۸ ساله هست همشون خم لیسانس دومشون . ...

از کجا شروع کنم 

یازدهم رو هم باید ترمیم کنم ،؟

اره باید یازدهم و دوازدهم رو برای سال دیگه ترمیم کنی

خوب خیلی سخته که