2733
2739
خب مگه باید جلب توجه کنه؟!! صرفا عکس یادگاریه شما واسه جلب توجه عکس میگیری ؟ نمیدونم شاید فاز هامو ...

نه عززززیزم

من اصلا عکسو نمیگم

میگم چهره های خودتون معمولیه شما یکم بهتری

چیکار عکس دارم من گلم 

خوشبخت بشی ایشالا ماچ به کلت💖

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من چن سال که عضو نی نی سایتم  همش عکس خودتو شوهرتو میذاری شوهرت سرتره

وای بچه ها چیکارش دارین؟ ب هم دیگه انرژی مثبت بدیم، چرا فقط ضد حال وانرژی منفی وحرفای سنگین و این همه بدجنسی باید تو کامنتا باشه😢😢

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2731
چن وقته عقدید یادمه گفته بودی دوست بودید حس نابیه به عشقت برسی ما که نرسیدیم  منم اگ بهس می‌ر ...

ای جانم عزیزم❤

ی بار دیدم تاپیکتو در جریان هستم انشالله کیس بهتری نصیبت میشه خودتو ناراحت نکن شابد بهش میرسیدی بیشتر ناراحت میشدی 

این دنیا قابل پیش بینی نیست اصلا

2740