2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه چرا اینکارو میکنی تو دختر😪 علتش رو میتونی بهم بگی؟  البته اگه دوست داری🤦🏻‍♂️😪

چون خستم از زندگیم از تنهایی متنفرم دلم برا لبخندم تنگ شده

من که گفتم یه بارون بزنه داغون میشم من هنوزم دلتنگ لحظه هامون میشم🖤
آخه چرا اینکارو میکنی تو دختر😪 علتش رو میتونی بهم بگی؟  البته اگه دوست داری🤦🏻‍♂️😪

چون کسی عاشقش شدم بهم تعرض کرد کسی که بخاطرش افسردگیمو داشتم شکست میدادم داشتم عوض میشدم خوشحال بودم کاری کرد ارزو مرگ میکنم

2731
چون خستم از زندگیم از تنهایی متنفرم دلم برا لبخندم تنگ شده

تو فکر میکنی، بقیه دارن از خوشحالی جون میدن؟ همه دارن لذت میبرن از زندگی؟ همه وقتی می‌خندن از ته دلشو نه؟ همه هر روز میمیرن از لذت و خوشحالی؟؟!! 

نه خواهر گلم، همه دارن تو بدبختی دستو پا میزنن ولی به روشون نمیارن، چون شرایط و سختی رو پذیرفتن،،،، خود من همین تازگیا چند تا اتفاق بد واسم افتاد، که سنگ رو آب می‌کرد، سنگ رو،،، ولی خدا کمکم کرد، و بهم توان داد بتونم تحمل کنم و کردم، الانم پذیرفتم زندگی چجوریه و چقدر بی‌رحم، با اینکه اینو پذیرفتم  زندگی پر از ناراحتیه،،ولی اینم میدونم که برنده کسیه که الکی الکی خوشحال باشه، ولی دل به زندگی نبنده، شنیدی میگن بهترین انتقام از زندگی اینه که فقط و فقط بدون دلیل شاد باشی.... 

آقا هستم🙂
تو فکر میکنی، بقیه دارن از خوشحالی جون میدن؟ همه دارن لذت میبرن از زندگی؟ همه وقتی می‌خندن از ته دلش ...

حرفات انقدر تکراری بود همشو نخوندم

چون کسی عاشقش شدم بهم تعرض کرد کسی که بخاطرش افسردگیمو داشتم شکست میدادم داشتم عوض میشدم خوشحال بودم ...

الهی که به تیر غیب دچار بشه😪😪😪🤦🏻‍♂️

من تو شرایط شما نیستم، اگه بگم کاملا درکت میکنم دروغ گفتم، فقط میتونم لحظاتی خودم را بذارم جات و یه لحظه درک کنم که چقدر دردناکه، که آدم از طرف کسی که دوستش داره، و بهش اطمینان داره آسیب ببینه.... 

آقا هستم🙂
الهی که به تیر غیب دچار بشه😪😪😪🤦🏻‍♂️ من تو شرایط شما نیستم، اگه بگم کاملا درکت میکنم دروغ گفتم، ...

دیشب زنگ زد برای بار هزارم که برگرده قبلا با مهربونی حرف میزدم چون دلم نمی اومد ناراحتش کنم حتی بعد اون اتفاق 

ولی دیشب گوشی دادم مادرم به گوه خوردن افتاد

2740
حرفات انقدر تکراری بود همشو نخوندم

خب واسه اینه که من تراپیست نیستم،، ای کاش همه ما بدونیم، بیشتر از همه باید خودمون رو دوست داشته باشیم و دلمون واسه خودمون بسوزه و عاشق خودمون باشیم🤦🏻‍♂️😪

تراپیست رو میری مرتب؟؟ اثر داشته؟ 

آقا هستم🙂
دیشب زنگ زد برای بار هزارم که برگرده قبلا با مهربونی حرف میزدم چون دلم نمی اومد ناراحتش کنم حتی بعد ...

اصلا نیاز نیست منتظر بدبخت شدن اون بمونی، اون خودش الان مطمون باش، بیچاره عالمه،،، من الان اون یارو پلید، واسم مهم نیست،، دارم درباره خودت میگم، راستش منم یه چیزایی مثل خودت تجربه کردم، که اینجا نمیشه گفت، ولی راهش رو هم پیدا کردم، که چجوری خارج شم از اون شرایط... البتهاینو بگم اعتقادات خیلی خیلی اثر داره، جوری که اگه من حس نمیکردم خدایی هست،،، توی اون شرایط که بودم، هرگز دووم نمیآوردم

آقا هستم🙂
درسته میدونی چیه من عاشق بغل کردنم گاهی اوقات الکی انگار به بغل احتیاج دارم اما خب نه این بغل های ۵ ...

میفهممت

هممون نیاز داریم 🥲

این دنیا کلی بهم بدهکاره..💵🚙👗
توی کانت های بالا نوشتم چی خوشحالم میکنه میدونی انگار خوشحال هام عمیق نیس و طولانی لحظه ای هست و حس ...

همین که گاهی اوقات خوشحالی یعنی افسرده نیستی 

وقتی افسرده اصلا حسای خوب برات بی مفهوم میشن

بارونو دوس دارم🌱