2752
2734
عنوان

وقتی با کسی دوستین گفته ب ازدواح باهات دارم فکر میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 25 پست
گفتم گفت با این حرفها ناراحتم کردی و ....بعد گفت صبر کن تا برج ۶ اوکی میشم پریشب حرف زدیم گفت هنوز د ...

شکاکه و دنبال بهونه بوده

بعدم حضرت یوسف بوده دختر آوردن خونش این بهشون دست نزده؟ از کجا معلوم بخاطر مطلقه بودنت نیومده سراغت ک توام ببره خونه اش؟دیگ نرو طرفش 

اون خواستگار قبلیات رو هم با واسطه یا غیر مستقیم برگردون

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
خوشبحالت چه خاستگارای خفنی انشالله بهترینا نصیبت بشه... منم در حال جدایی هستم شوهرم از ایناست که مد ...

من شوهرم سال ۹۸ ول کرد رفت لیسانس داشتم اون ارشد گفت ن طلاق میدم ن زندگی (خسیس بود ی نون نمیخرید از جیب خودم خریدم حسادت میکرد)

دوسه ماه افسردگی گرفتم بعد توکل کردم بخدا استخدامی شرکت کردم نشد کنکور ارشد دادم قبول شدم ی رشته خوب دارم میخونم داداشم رفت راضیش کرد تازگی جدا شدیم راحت شدم ولی روی خودت کار کن درس شغل سعی کن بهتر از قبل بشی خواستگارای خوب واست پیدا میشن❤️❤️

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرم سال ۹۸ ول کرد رفت لیسانس داشتم اون ارشد گفت ن طلاق میدم ن زندگی (خسیس بود ی نون نمیخرید از ...

من دانشجوی سال اخر یه رشته ی پیراپزشکی بودم و کلی خاستگار خفن داشتم ولی خانواده شوهرم مجبورم کردن ترک تحصیل کنم و پدرمو به معنای حقیقی در اوردن...

ولی الان دارم جدا میشمم و شکککککر خدا دارم درسمو ادامه میدم 

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
شکاکه و دنبال بهونه بوده بعدم حضرت یوسف بوده دختر آوردن خونش این بهشون دست نزده؟ از کجا معلوم بخاطر ...

متاسفانه اینو فهمیدم ک داره بهم دروغ میگ اخه اوایل مامانش ازم خواستگاری کرد بعدا ک فهمید من مطلقه ام منصرف شد انگار 

بعد دوبار بابت طلاقم بهم تیکه انداخته ب خودپسره گفتم مادرت مخالفه گفت ن مامانم پارسال قبل تو 

ی خانم مطلقه ک ی بچه داره رو بهم پیشنهاد داده گفتم ن پس با تو موافقه گفت بچه پیش مادرشوهر سابقش بوده و خانمه تنها بوده مادرم خودش گفت خانم خوبیه من گفتم نمیخام 

پس چرا واس من مادرش طلاقمو تو سرم زد 

پریشبم تو پیام بهم گفت درست تموم بشه (ترم اخرم)چکار میکنی گفتم میرم طرح کنارشم استخدامی میزنم ایشالا قبول بشم اگ نشد بعدطرح کنکور میدم بعد گفت منم تا برج ۶کارامو درست میکنم واس بیان خواستگاری

دیشب نمیدونم چش بود خ بدحرف زد باهام البته ایشون مریضه هم مشکل باروری داره ک اواسط آشنایی بهم گفت باید عمل کنه نمیکنه میگ از درد میترسم ولی بازم فک میگنم دلیلش این نیست چون خانوادش خبر ندارن از مشکلش میخاد کسی نفهمه

دوم اینک هرروز باید قرص کلروپوکساید ۵۰۰بخوره فک میکنم دیشب نخورده بود حالتاش شبیه زمانهایی بود ک نمیخورد بداخلاق و عصبی میشه 

قرصش مال اضطرابه مادرشم فهمیدم دارو مصرف میکنه وسواس داره نمیدونم چ دارویی بهم نگفت

2731
متاسفانه اینو فهمیدم ک داره بهم دروغ میگ اخه اوایل مامانش ازم خواستگاری کرد بعدا ک فهمید من مطلقه ام ...

عزیزم شما رشتتون چیه؟

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
یبار گفتم خواستگار دارم ناراحت شد ادای دل شکستن و قهر دراورد گفت دارم کارامو میکنم ک بریم مشاوره ازد ...

بعیده از شما با اسن سن و موقعیت اجتماعی خام‌حرفای این آقا شدین.باز خدارا شکر عاقل بودی و تمامش کردی دیگه فکر گذشته رو نکن انشالله به زودی یه ازدواج خوب می کنی

بعیده از شما با اسن سن و موقعیت اجتماعی خام‌حرفای این آقا شدین.باز خدارا شکر عاقل بودی و تمامش کردی ...

متاسفانه بهش وابسته شده بودم مشاوره هم رفتم گفت بهم نمیخورین  دید وابسته شدم گفت بیارش اینجا باهاش صحبت کنم هرکار کردم نیومد میگفت میام وعده مثلا بعد عید میداد نیومد اخر گفت اگ بیام مشاور حق بتو بده بگه من مقصرم وجدانت میزاره ؟

از احساساتم سواستفاده میکرد متاسفانه خ دلرحمم دیگ تصمیم گرفتم تغییر کنم 

روانشناسی بالینی دوسال طرح اختیاری داریم  شما رشتتون چیه گلم

پرستاری

روانشناسی بالینی دوسال طرح اختیاری داریم  شما رشتتون چیه گلم

منم میخوام برا ارشد بخونم...

ولی دوست داشتم سریع برم سرکار اینقدر دانشگام طولانی شد جونم به لب رسیده ،بعد ازدواج ۵ سال وقفه افتاده بین خوندنم

متاسفانه اینو فهمیدم ک داره بهم دروغ میگ اخه اوایل مامانش ازم خواستگاری کرد بعدا ک فهمید من مطلقه ام ...

لیاقتت بیشتر ازاین ادمه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️)