2733
2739
پیراهن بلند هستن هردو زیرشون جوراب مشکی نود میپوشم  سرخابی با شال و کفش سرخابی  سبز با ش ...

ست سبز فکر میکنم قشنگ تره وقتی با کرمی مچ میشه

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

فاز بعضیا تونو درک نمیکنم بنده خدا فقط درمورد رنگا نظرسنجی کرد نه چیز دیگه مگه هرکی دل زنده باشه و به پوشش اهمیت بده دنبال دیده شدنه؟ کاش سرمون رو گردن خودمون باشه نه تو زندگی بقیه 😒

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترکیب سبزی که گفتید با کرم خیلی باکلاس تره عزیزم 😍

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
فاز بعضیا تونو درک نمیکنم بنده خدا فقط درمورد رنگا نظرسنجی کرد نه چیز دیگه مگه هرکی دل زنده باشه و ب ...

همینو بگو انگار گفتم لخت میخام برم بیرون که میگن میخای دیده بشی 🫠خب بهار هست دلم میخاد رنگ لباسم بهاری باشع چون تو ی فضای بهاری سرسبز و درختی و گل میخام برم

2731
همینو بگو انگار گفتم لخت میخام برم بیرون که میگن میخای دیده بشی 🫠خب بهار هست دلم میخاد رنگ لباسم به ...

بعضیا همینن همیشه دوست دارن ضدحال بزنن به حال خوش بقیه بیخیال عزیزم❤️