2737
2734
عنوان

با ریاضی اول دبستان مشکل نداره بچتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 44 پست
منم پسرم نیمه دومیه الان کلاس اوله هشت سه ماهه رفته تو هشت سالگی البته پیش دبستانیشم فوق العاده بو ...

به نظرم در حق نیمه اولی ها ظلم میشه حتی چندماه بزرگتر بودن هم تو یادگیری تاثیر داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم در حق نیمه اولی ها ظلم میشه حتی چندماه بزرگتر بودن هم تو یادگیری تاثیر داره

بله واقعانم همینطوره

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
2731
پسر من کلاس دومه.تا العان تو ریاضی مشکلی نداشته آسون بوده به نظرم.ولی کلاس سومو میگن مشکله

عزیزم کلاس سوم ضرب مهمه 

من پسرم کلاس اولیه ولی دارن ضربو میخونن

ریاضی چهارم خیلی سخت وپیچیده هست 

اگه ریاضی چهارمو خوب بلد باشن توپنجم وششم هم راحترن

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
استارتر هر سوالی رو هم که بلد نبود و نتونست حل کنه صفحه ی کتابو تو گوگل سرچ کن بزار ببینه کامل توضیح ...

اره تو همون گوگل میتونن تو گاما ثبت نام کنن بیشتر کمک میکنه

اول یادگیری اعداد  وجمع و تفریق های ۱ رقمی با اشیا دوم  جمع و تفریق دو رقمی سوم  یا ...

خانم اول جمع و تفریق دو رقمی در دو رقمی شما کجا زندگی میکنی؟ ی نگاه ب کتاب ریاضی اول دبستان بنداز تو نت

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2740
برا شما شاید سخته برا من ابدا سخت نیومد اتفاقا استادمون هم گفت کتاب اول چیزی نداره در حد مهد کودک و ...

برای منم سخت نیست برای بچه سخته. برای شما هم معلومه ک سخت نیست

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
برای منم سخت نیست برای بچه سخته. برای شما هم معلومه ک سخت نیست

والا من فکر کردممعلمید برا پسر من که متولد ۳۰ شهریور که یعنی خیلی زود بود براشم سخت نیست میگم بستگی به هوش بچه داره با عرض معذرت اگر ناراحت نمیشید

والا من فکر کردممعلمید برا پسر من که متولد ۳۰ شهریور که یعنی خیلی زود بود براشم سخت نیست میگم بستگی ...

دختر منم شهریوره. خییییییلی باهوشه ینی اصلا هنگ میکنم یوقتا از دست حرفاش ولی ریاضیش ضعیفه فارسی و املاش خیلی خوبه. غصه ی عالم نشسته تو دلم

دختر منم شهریوره. خییییییلی باهوشه ینی اصلا هنگ میکنم یوقتا از دست حرفاش ولی ریاضیش ضعیفه فارسی و ام ...

شما فرستادید پیش؟تو پیش مشکلی نداشت؟شایدعلاقه نداره ما داشتیم که یکی سر زبون نداره اجتماعی نیست ولی تو درس عالیه برعکسش هم هست

شما فرستادید پیش؟تو پیش مشکلی نداشت؟شایدعلاقه نداره ما داشتیم که یکی سر زبون نداره اجتماعی نیست ولی ...

اره رفت. اصلا هوشش عالیه دقتش میخ کوبت میکنه تو چیزای دیگه ولی تو ریاضی افتضاحه.ریاضیشم ۵ تا ۵ تا ب جلو و عقب و برعکس شمردن و اینارو بلده همینجوری شفاهی ولی کتبی ک میشه گیج میزنه...همش استرس میگیرم نیفته

اره رفت. اصلا هوشش عالیه دقتش میخ کوبت میکنه تو چیزای دیگه ولی تو ریاضی افتضاحه.ریاضیشم ۵ تا ۵ تا ب ...

عزیزم  غصه نخور درست میشه انشالا 

از من به شما نصیحت اصلا استرس و به بچه منتقل نکن 

اصلا هیچ جا مخصوصا پیش خودش نگو بقیه درساش خوبه جز ریاضی

واقعا توبچه اثر میذاره نزار ریاضی براش هویلا بشه 

من خودم ریاضیم افتضاح بود ولی بقیه درسام خوب بودن 

همین الانشم از ریاضی متنفرم

و تو دختر بزرگم این اشتباهو کردم الان دارم چوبشو میخورم دختر خیلی زرنگه ولی از ریاضی ترس داره 

قبل اینکع بخواد سوالو بخونه میگه من بلد نبستم درحالی که خیلی هم قشنگ جواب میده

اره رفت. اصلا هوشش عالیه دقتش میخ کوبت میکنه تو چیزای دیگه ولی تو ریاضی افتضاحه.ریاضیشم ۵ تا ۵ تا ب ...

خب گلم اشکال نداره بالخره دخترتون تو ۴ تا درس خوبه مثلا تو ۲ تا بد شما باید کمکش کنید تو اونایی که بده بهتر بشه ولی تو فشار نزارینش من خودم هم هوشم خوب بود هم به درس علاقه داشتم ولی از فیزیک متنفر بودم دیدم که نمرمم توش بده رفتم رشته انسانی که همه درساش رو دوس داشتم پس بینید استعداد بچتون تو چیه اونا شکوفا کنید رو نقطه ضعفا ذره بین نگیرید که از درس و مدرسه متنفرش کنید من خودم دوران ابتدایی معدلم در حد ۱۷ بود ضعیف بودم معلما فکر میکردن هوشم کمه تو دانشگاه معدلم خیلی عالیه تو راهنمایی همیشه شاگرد اول و دوم بودم پس الان نگران نباش،کمال گرا نباش😃

2706