2737
2739
عنوان

خواهرم بهم گفت میخوای همزمان من کنکور بدیی ارامش منو بهم میزنی

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 28 پست
درس خوندن تو چطوری ارامششو بهم میریزه؟😐تو توی اتاقت یا کتاب خونه بشین درس بخون ب اون چه

والا من خیلی بی سرو صدام و درکل کاریی باهاش ندارم 

میگه چون مامان اینا راضی نیستن تو کنکور بدیی تابستون سرنتایج اگر بد بشه دعوا میشه منم الان سالای کنکوریمه حوصله ندارم بهش میگم تو مطمئنی سرتو قرار نیست دعوا بشه اون میگه من سالای اولمه درکل دلایلش ایناست دلم بدجور از این خانواده گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خواهر حسودی داری حتما بعدا قبول نشدنش رو میخواد بندازه گردن تو 

تو کار خودتو بکن ولی چون نباید هم بهش استرس بدی یه کم درکش هم بکن 

مثلا بهش بگو من  می‌خوام برم دانشگاه آزاد اصلا 

فقط می‌خوام فلان رشته که علاقه دارم رو قبول بشم تو فکرت رو مشغول من نکن کسی قرار نیست ما دو تا رو با هم مقایسه کنه من یه بار گند زدم با انتخابم و عمرم رو هدر دادم اصلا با تویی که اولین باره کنکور میدی در جایگاه رقابت نیستم که خودتو با من مقایسه می‌کنی 

من فلان رشته توی بهترین دانشگاه هم قبول بشم باز شرایطم با تو قایل مقایسه نیست 

من که این کنکور رو میدم ولی بهتره برای آرامش خودت هم که شده خودتو از فاز رقابت با من دربیاری

خانوادت به چه بهانه ای دعوا دارن  ادم هروصت بخواد میتونه واسه زندگیش تصمیم جدید بگیره

بخدا نظر خود منم اینه ولی خانوادم از کاه کوه میسازن خدانکنه در گذشته اشتباهی کرده باشی دیگه نمیزارن اون مسیر رو بریی من دوران کنکورم خیلی بازیگوش بودم درس نخوندم بعدش سرم سنگ خورد ولی اینا نمیدونن من نخوندم فکر میکنن توانایشو ندارم ارامشم برام نذاشتن حتما انتظار دارن تو ی مرحله س دیگه از زندگی باشم چه میدونم فارغ النجصیل باشم ازداوج کنم ولی من نه علاقه ایی به ازدواج دارم نه این رشته ایی ک خوندم وضع کاریی درستی داره اینم از خواهرم میگه چون تابستون اگه خراب کنی با نتایجت دعوا راه میوفته منم سال کنکورمه حوصله ماجرا تورو ندارم نمیدونم فکر کنم سرمو بذارم بمیرم

2731
منم میگم کنکور اون چ ربطی ب تو داره تو هم بخون اونم بخونه 

اهان الان متوجه شدم عزیزم چی گفتی

والا میگه اگه خراب کنی تابستون نتیجه بیاد دعوا میشه منم الان وقت کنکورمه حوصله جنگی ک با تو میکنن ندارم درصورتی م نهایت ی شب دعوا میکنن با من و ول میکنن و ی مدت کوتاه تیکه میندازن اونجوریم ک این میگه نیست نمیدونم والا

2738
بزرگترا از خواهرم بدترن همش نیش و کنایه بدبخت اینکه دوباره بعد ی مدرک اومدم کنکور بدم و موفق نمیشمو ...

بله متاسفانه به خاطر بزرگتراست که کوچکتر زبون باز می کنه

البته درست یا غلط بزرگترا خیرتون رو می خوان هیچ پدر و مادری راضی به آزار بچش نیست

اهان الان متوجه شدم عزیزم چی گفتی والا میگه اگه خراب کنی تابستون نتیجه بیاد دعوا میشه منم الان وقت ...

چرت میگن اهمیت نده درست رو بخون ولی این رشته جدید رو مطمئنی که میخوای بخونی ؟ تکلیفت روشنه با خودت ؟ میتونی به جای کنکور کارشناسی ارشد یه رشته دیگه بخونی چرا بهش فکر نمیکنی ؟ 

بله متاسفانه به خاطر بزرگتراست که کوچکتر زبون باز می کنه البته درست یا غلط بزرگترا خیرتون رو می خوا ...

خانواده ی من فق میخوان با بچه پز بدن اگه نتونن پز بدن و باهمکاراشون چشم هم چشمی کنن میندازن دور 

چرت میگن اهمیت نده درست رو بخون ولی این رشته جدید رو مطمئنی که میخوای بخونی ؟ تکلیفت روشنه با خودت ؟ ...

اصن علاقه ایی به رشته ی خودن ندارم ازش فراریم من براش ساخته نشدم ک بخوام گرایش هاشو تو کارشناسی ارشد ادامه بدم اگه بهش علاقه داشتم اصن به کارشناسی مجدد فکر نمیکردم میرفتم برا کارای مهاجرت یا کار پیدا کردن و ادامه تحصیل

من جات بودم اینقدر خوب میخوندم ک حتما موفق بشم و کاری میکردم دهن همشون بسته بشه

پاک روحیمو باختم ولی سعیمو میکنم خودمو جمع کنم چون فق کنکور تیر رو دارم و تاالان دست و پا شکسته خوندم

خودت کنکوریی ؟خیلی حس خوبی بهم دادیی با حرفات🥲