2733
2734
عنوان

برام یه خواستگار پیدا شد خیلی پولدارن🫡🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 25 پست
به خاطر تو کار مواد بودن پدرشون  یعنی جای فک کردن داره دیگه ؟!  معلومه که ردش کن بره&nbs ...

تاپیکم به عنوان شوخی بود 😅 وگرنه من اصلا دنبال پول نیستم

خودم دارم با ماهی ۵تومن کار میکنم عقده پول ندارم 🤣

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم نه  مرد پولدار هار میشه  از طرفیم اونا خیلی بالان تورو دست کم میبینن  بنظرم ...

اره بابا منم ساده ب شوخی تاپیک زدم😅🤣

2731
اگه تو کار مواد هست اصلا مورد خوبی نیست .نفرین پشت سرشونه و قطعا یه جا دامنشون رو میگیره

اره بابا اصلا زندگی خوبی ندارن

همه چی پول نیس 

مواد شیشه ای🤣

می خوای به این حروم لقمه ها فکر کنی؟

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2738
می خوای به این حروم لقمه ها فکر کنی؟

ن عزیزم

تاپیکم بعنوان شوخی بود

هیچوقت دنبال پول و موقعیت نبودم

بابامم از هیچی و با زحمت به یه جایی رسید

منم میخوام خودم تلاش کنم

ن صرفا بخاطر پول چشمامو ببندم رو خیلی چیزا

مخصوصا این مورد ک آه صدتا خونواده پشتشونه

ن عزیزم تاپیکم بعنوان شوخی بود هیچوقت دنبال پول و موقعیت نبودم بابامم از هیچی و با زحمت به یه جای ...

خوش بخت شی دختر

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇