2737
2739
عنوان

یکی بهم گفت سگ جون تر از این حرفهام من

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙏😍🌱🌺 به دلیل مسائل شرعی قلب نمیتونم بزارم دست و بالم خیلی بسته ست😂😂🤣

حق داری  

دیگه اصلا تو یه پسر حساب میشیی

کی به تو اجازه داده بیای سایت زنونه ؟ هااا؟  

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
2731
حق داری     دیگه اصلا تو یه پسر حساب میشیی کی به تو اجازه داده بیای سایت زنونه ؟ هااا؟ & ...

شما ببخش🌷😂

خدایی قلب نمیزاری بجاش باید هر چی‌ گل تو کیبورد هست پیاده کنی رو صفحه تازه بازم جاشو پر نمیکنن😂😂

یه سوال دارم حتما واجب باشه جواب بدین نه محض اطلاعات خودمه اگه تغییر جنسیت بدین شنیدم ازدواج کنین نعوذ ندارین دیگه درسته همچین چیزی؟؟؟واینکه چون گفتین کسی متوجه نمیشه به نظرم اشتباهه مگه میشه نفهمید ؟؟؟

2740
انشاءالله که هرچی خیره برات اتفاق بیفته ودلت شاد باشه😊🌹 یه سوال شخصی اگه خواستی جواب بده❤️ اینکه ...

خب من از دوران بلوغ گرایش عاطفی و جنسیم به دخترا بود و دیگ رفته رفته از اندام دخترانه م متنفر میشدم

الان به حایی رسیدم ک دو ساله از خونه بیرون نمیرم چون خجالت میکشم کسی منو با لباس دخترونه ببینه 

شما ببخش🌷😂 خدایی قلب نمیزاری بجاش باید هر چی‌ گل تو کیبورد هست پیاده کنی رو صفحه تازه بازم جاش ...

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
یه سوال دارم حتما واجب باشه جواب بدین نه محض اطلاعات خودمه اگه تغییر جنسیت بدین شنیدم ازدواج کنین نع ...

چطور میخوان بفهمن؟

رفیق من تغییر جنسیت داده هیچ تفاوتی حتی یک درصد با پسرای دیگ نداره

هم ریش داره هم سبیل هم صدا و استخوان بندیش مردانه ست

در مورد قضیه ای ک پرسیدین به نوع عملش بستگی داره اگر عمل فالو باشه بله اما اگر عمل متو باشه نه

اگرم کسی عمل آخرو انجام نده میتونه از پروتز استفاده کنه کدکسی متوجه نشه

من خودم با اینک هیچ عملی انجام ندادم و ریش و سیبیل هم ندارم امیال عید ک رفته بودیم مسافرت پوششم پسرانه بود و کسایی ک به حجاب گیر میدادن کاری باهام نداشتن چون فکر میکردن پسرم 

خب من از دوران بلوغ گرایش عاطفی و جنسیم به دخترا بود و دیگ رفته رفته از اندام دخترانه م متنفر میشدم ...

آها انشاءالله که زودتر مجوزاتو بگیری و خانواده هم به راحتی با این قضیه کنار بیان برات دعا میکنم عزیزم❤️

2706