2737
2734
عنوان

دوست دختر سابق پسری که قبلا باهاش چت کردم هایدم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 23 پست
اشتباه کردی هایدش کردی میفهنه پیگیرشی و سوزوندتت 

خب اون استوریای منو ببینه من نبینم که نمیشه😁

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی هرکی هایدت کنه فقط هایلاتت هاش نمیاد؟  پستاش میاد؟

اره پستاش میاد اما استوریاش نمیاد 

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  
خب اون استوریای منو ببینه من نبینم که نمیشه😁

پیج فیک🤣🤣 بزن

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2742
نه فقط اگه اون خبر دار شده که من با پسره چت کردم یعنی کل فامیلامون فهمیدن و برام بد میشه چون من پسره ...

ولش کن بابا خودش که باهاش دوست بوده باید استرس داشته باشه نه شما بره چی بگه مثلا بگه فلانی ( شما) دوست پسر سابق منو تگ کرد زیر پست!

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
پیج فیک🤣🤣 بزن

زدم درخواست رو قبول نکرد پیجمم طبیعی بود صد تا فالوور صد و چهل تا فالووینگ😂

ولش کن بابا خودش که باهاش دوست بوده باید استرس داشته باشه نه شما بره چی بگه مثلا بگه فلانی ( شما) دو ...

میگم من پسره رو تگ کردم و باهم چت کردیم پسره به خانوادش گفته به نظرت ؟

زدم درخواست رو قبول نکرد پیجمم طبیعی بود صد تا فالوور صد و چهل تا فالووینگ😂

😂😂 منم اکس رلمو فالو کردم اول ک قبول کزد بعد انداخت بیرون🤣🤣 بعد دباره هرچی درخاست میدم قبول نمیکنه لعنتی🤣🤣 دارم از فضولی میمیرم😂😂 ب دوستامم ک یه کا فاالوور دارن گفتم اونارم قبول نکزده 😭😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
2740
میگم من پسره رو تگ کردم و باهم چت کردیم پسره به خانوادش گفته به نظرت ؟

فکر نمیکنم نمیره بگه من با این دختره چت میکردم که پسرا اکثرا وقتی مرحله های آخری دوستیشون باشه سفت و سخت دختره رو بخواد به خانوادش میگه فلانی رو میخام بریم خواستگاری وگرنه یه چند روز پیام و نمیره بگه که

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂