2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سبک تغذیه رو میشه توضیح بدی

بله مصرف آب زیاد در طول روز غذاروهم مفید بخوریدمثل حبوبات لبنیات میوه ها از چربی و قند زیاد پرهیزرکنید ورزشم کنید سوخت و ساز داشته باشید و سعی کنیدوسر یه تایم بخوابید 

2738
بله مصرف آب زیاد در طول روز غذاروهم مفید بخوریدمثل حبوبات لبنیات میوه ها از چربی و قند زیاد پرهیزرکن ...

بیشتر بعد غذا میاد،سراغم رفته رفته بیشتر میشه البته از فکرمم هست میگم وای غذا خوردم باز حالم بد میشع میبینم تپش گرفتم

بیشتر بعد غذا میاد،سراغم رفته رفته بیشتر میشه البته از فکرمم هست میگم وای غذا خوردم باز حالم بد میشع ...

اره خب غذا ک میخوری منم اینجوریم احساس تپش میکنم واسه گردش خونه گوارشه طبیعیه ولی واسه شما شده تحریک کننده پانیک اگه چند بار بگی نه چیزی نیست یا خودتو سرگرم کنی نسبت بهش بی تفاوت میشی

اره خب غذا ک میخوری منم اینجوریم احساس تپش میکنم واسه گردش خونه گوارشه طبیعیه ولی واسه شما شده تحریک ...

بخدا میگم ولی بیشتر موقعا مثل دیشب فشارمم گرفتم دیدم۱۳شده تپشم۱۰۴بعد ک پراونول خوردم آبلیمو گلاب نیم ساعت کشید تا آروم شم