2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما همش هاشمی می‌خریم دوست شوهرم میاره هم بوش خوبه هم مزش

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2731

من هاشمی میخرم.  حالا میخام ازینا ک نوشته باسماتی بخرم تو اینستا دیدم ی بلاگره هی غذا با این باسماتیا درست میکرد دلم خواستش.. 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
شماچند میخری؟

والا از قیمتا خبر ندارم گمونم کیلویی ۱۰۰ 

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
2738
خوبه این قیمتا. اخه یسریا قیمتاش بالاس . از همین صدریا هاشمیا. 

اره همه قیمت هست اما خب حتما بالاتر رفته ما زیاد  گرفتیم مونده انبار  به قیمت امسال بخواییم بگیریم گرون شده