2733
2734
عنوان

حس ششمی ام اگه کاری داشتین بگین اگه بتونم کمکتون میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 138 پست
خواهش میکنم انشاالله خوشبخت بشین

ممنونم خانومی .همچنین

❤اینجا زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه ‌.با دلای پاکتون لطفا دعا کنید زودتر باعشقم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم‌..❤                            😭ای خدا داری میبینی و هیچ کاری نمیکنی برام‌،دیگه خسته شدم ،دیگه امیدی برام نمونده ،حقم نیست ،خدایا منو ببین صدامو بشنو.😭                                                                                                                                      😥ناشکری نیست ولی آخه امید من به چی باشه ،به این یه ذره دل خوشی،که داره از هم میپاشه ...........😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم بگو دعات میکنم 

کنکوز چی قبول میشم 

قرهنگیان دعوت به مصاحبه میشم؟

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          

سلام میشه واسه منم بگی؟

حس علیرضا بهم چیه؟  

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2742