2737
2734
عنوان

بعد ۳ماه امروز مادرشوهرم زنگ زد فهمیدم که .....

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 28 پست
دوباره مادرشوهرم زنگ زد شوهرم التماس که جواب بده. حالا که وصل کردم. مادرشوهرم سلام اینا کردیم گفت پس ...

کاش کلا جوابشونو نمی‌دادی من کلا قطع ارتباط کردم زنگ میزنه جواب نمی‌دم اصلا

شوهرم حقوقش پایینه. به هیچی نمیرسه. من مجبوری رفتم سرکار . صلا دوست ندارم برم مجبورم. اونا هم چند سا ...

هرچی... بازم با شعور و خوبن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
کاش کلا جوابشونو نمی‌دادی من کلا قطع ارتباط کردم زنگ میزنه جواب نمی‌دم اصلا

من ناراحتم که زنگ میزد میگفت خواستم حالتو بپرسم نه اینکه زنگ بزنه بگه بیشتر لباس تن بچه کن. کلا انگار به خاطر من زنگ نزده بود. 

کلا همینن نباید زیاد بهشون رو بدی

ما خیبی خیلی رابطمون خوب بود یعنی عالی بود عکس من رو پروفایل مادرشوهرم بود همیشه. اون روز سکوت کرد از چشمم افتاد. دلمم صاف نمیشه

2738

عزیزم مادرشوهرت میخواسته پدرشوهرت که هم شوهرشه وهم سن وسال دار ضایع نکنه در جمع بخاطر همین سکوت کرده بچه رو هم به هر دلیلی نگه میدارن لطف میکنن پدرشوهرتون حرف خوبی نزدن ولی شما هم زیاد سخت نگیر 

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
قضیه قهر من خوندی که خرف از شعور میزنی؟؟؟

بله عزیز ، توو اینکه اونا نرمال نیستن شکی نیست ولی آدم ها حتی پدر و مادر خودمون هم مجموعه ی خوبی ها و بدی هان ، شمااا بییییش ازززز حد دارید خودخوری میکنید ، یعنی انقدر که شما دارید عذاب می‌کشید اونا نمیکشن ، پس ادامه ندید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عزیزم مادرشوهرت میخواسته پدرشوهرت که هم شوهرشه وهم سن وسال دار ضایع نکنه در جمع بخاطر همین سکوت کرده ...

تو جمع من رو این خطاب کرد. خیلی بهم بی احترامی کرد.الانم هر جا منو میبینه فرار میکنه یه جایی قایم میشه

بله عزیز ، توو اینکه اونا نرمال نیستن شکی نیست ولی آدم ها حتی پدر و مادر خودمون هم مجموعه ی خوبی ها ...

من خیلی خیلی حالم بد شد. تا معذرت نخوان هم آشتی نمیکنم. یعنی نمیتونم بکنم. 

تو جمع من رو این خطاب کرد. خیلی بهم بی احترامی کرد.الانم هر جا منو میبینه فرار میکنه یه جایی قایم می ...

ناراحتیتون به حق هس ولی حالا تاکی میخوای قهرباشی بالاخره باید اشتی کنید عزیزدلم جو زده شده پدرشوهرت میخواسته خودی نشون بده اعصاب خودت رو بهم نریز 

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
من خیلی خیلی حالم بد شد. تا معذرت نخوان هم آشتی نمیکنم. یعنی نمیتونم بکنم. 

,پس رها کن