2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فیفول خوردم راضی بودم البته کم خونی نداشتم ولی برای تقویت بدن بود

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2742
پریودی شدید بخاطر چیه؟

من بعد عکس رنگی رحم پریودام بیشتر شده یکی از لوله هام مسدود بود نمیدونم از اونا یا نه ولی بعد اون ازمایش زمان پریودام هم تاخیر میفتاد 

تو‌کامتا خوندم گفتین که حاده اگر دکتر برید امپول اهن میده زودتر اثر داره تا قرص 

من سرم اهن شنیدم ولی دکترا تجویز نمیکنن میگن عوارض داره قرص بهتره 

شنیدم قیمتشون هم زیاده فک کنم یک و نیم اینا باشه

برای خودم میخوام برای بچه نیست

دختر منم بچه نیست ۱۵سالشه

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740