2752
2734
عنوان

شوهرم تحقرم کرد بد شکستم...

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 40 پست

مگر شوهرت کار تخصصی بقیه رو بلده، پس اینم در مقابل بقیه نفهمه ؟

عزیزم اعتماد به نفس داشته باش و تو زندگیت پیشرفت کن، نه به خاطر حرف اون، به خاطر احساس خودت ، بعد که برسی بالابالاها میبینی اون چیزی که شوهرت مثلا میفهمدش و تو نه چه چیز آبکی و الکی بوده

هشت سین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگر شوهرت کار تخصصی بقیه رو بلده، پس اینم در مقابل بقیه نفهمه ؟ عزیزم اعتماد به نفس داشته باش و تو ...

بخدا ۱۹سالمه ولی از درون شدم مث ی پیرزن ۷۰ساله بد شکستم 

دلم میخواد جداشم دیگ نمیکشم ولی نمیتونم به دلایلی...

میگم خودمو بکشم ولی جراتشو ندارم ...

بخدا دیگ نابود شدم حتی اختیار موهامم ندارم چه برسه بقیه چیزا....

همش گیر میده و ... منم مثل خودش کرده همش بهش شک دارم بیخودی من قبلاً اینطور نبودم الان حس میکنم دیوو ...

یه روز میرسه که خیلی کم می یاری.....اون روز کی باشه و چند سال دیگه معلوم نیست... دید ارباب رعیتی داره دیگه بهت... وقتی از بیرون می یاد سلام میده یا تو باید سلام بدی؟ 

2731
یه روز میرسه که خیلی کم می یاری.....اون روز کی باشه و چند سال دیگه معلوم نیست... دید ارباب رعیتی دار ...

قبلاً من سلام میدادم و اینا ...

ولی الان دیگ ی مدتع سرد شدم از زندگی حتی سلامم نمیدونی اونم نامیده چون خیلی تو ذوقم خورده هر بار

بخدا ۱۹سالمه ولی از درون شدم مث ی پیرزن ۷۰ساله بد شکستم  دلم میخواد جداشم دیگ نمیکشم ولی نمیتو ...

اووووه ۱۹ ، عزیزم خیلی طبیعیه که ۱۹ ساله بعضی چیزا رو ندونه، همه همینجورن

طرف بهت تلقین کرده که نمیفهمی، اما بدون همینکه متوجه هستی که دور و برت داره چه اتفاقی میفته اتفاقا خیلی هم باهوش و زبر و زرنگ هستی

اون نمیفهمه که ندونستن بعضی چیزا نفهمی نیست!

هشت سین 

شاید سخت باشه ولی میتونی ادامه تحصیل بدی و مدرکت رو ببری بالاتر 

هر پایه ای هستی شروع کن ، چون بزرگسالان هم باید بری غیر حضوری میتونی ادامه بدی ،زیادم سخت نمیگیرن ازت 

هم واسه روحیه ات خوبه ، هم حداقل اینجوری احساس ضعف نمیکنی جلو شوهرت

.