2733
2734
عنوان

شما هم شنیدین الناز شاکردوست رنگ چشاش عمله؟ چه عملیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 37 پست
آها بله درسته  شیراز حرف اولو تو پزشکی میزنه  من خودم میخواستم انجام بدم نتیجه تحقیقات ز ...

شما کار درست کردی ریسکش بالاست واقعا مراقب خودتون و قشنگی هاتون باشید ❤️

هرچی آرزوی خوب مال تو 
شکایت هم بکنن دستشون بجایی بند نیست عزیزم  تا بحال عملی مث لیزر سی او دو انجام ندادی؟ این عمل ...

بلاخره آسیب ردن جنبه عمومی داره پس شکلیت جواب میده قطعا کور شدن خیلی مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو روش تزریق رنگ اصلا احتمال کوری نیست

جدا؟

اگه انجام دادید یا تحقیق کامل کردید ممنون میشم تاپیک بزنید منو تگ کنید 

چون واقعاً میترسم 

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰
2742
جدا؟ اگه انجام دادید یا تحقیق کامل کردید ممنون میشم تاپیک بزنید منو تگ کنید  چون واقعاً میترس ...

آره من انجام ندادم ولی تحقیق کردم لایه رویی قرنیه رو‌پاره نیکنن توش رنگ میریزن احتمال خشکیچشم قشنگ در نیومدنش بیرون زدگی رنگ وجود دارع ولی کوری نه غیر اینکه رنگش آسیب زننده باشه

بلاخره آسیب ردن جنبه عمومی داره پس شکلیت جواب میده قطعا کور شدن خیلی مهمه

از ی وکیل بپرسی متوجه میشی دستتون به جایی بند نیست و پیگیری نمیکنن 

پرونده مربوط به قتل عمد یکی از آشناهای منو اینقد طول دادن تا رضایت بده!!!دیگه فرض کنید چقد براشون فاقد اهمیته که ی قاتل راس راس آزاد بگرده 

حتماً به اندازه کافی تحقیق کنید خدای نکرده مشکلی براتون پیش نیاد عزیزم

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰
جدا؟ اگه انجام دادید یا تحقیق کامل کردید ممنون میشم تاپیک بزنید منو تگ کنید  چون واقعاً میترس ...

اون بلاگره که ناراضی بود مهدی نصیری چون بی ون زدگی داشت و قشنگ نشده بود و خشکی چشم

2738