2737
2739
واقعا عزیزم؟ منم خودم دوس دارم عروسیم آرایشم مجلل باشه،چون فقط یکباره،آدم یه کمی تغییر کنه اما خیل ...

برای من آرایش چشمم خیلی خیلی خیلی کم بود طوریکه بعد تموم شدن کار مامانم تعجب کرد به آرایشگر گفت یکم سایه بکش خب فقط خط چشم کشیدی 😑😑😑😑 تو عکسای عروسی انگار فقط خط چشم کشیدم. اشتباه خودم بود بهش گفتم لایت کن منظورم این بود خلیجی نباشه 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چیش خز ه  دیگ کسی این حجم از میکاپ سنگین قدیمیو برا عروسی نمیکنه

عزیزم این یه سبک از آرایش هستش که میشه رو بورس و جزع سلیقه هایی هستش که آرایش مجلل برای عروس دوس دارن..

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷
2731
عزیزم این یه سبک از آرایش هستش که میشه رو بورس و جزع سلیقه هایی هستش که آرایش مجلل برای عروس دوس دار ...

باشه ولی این سبک ارایش خیلی وقته خز شده

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2738