2737
2739
عنوان

جوجم داره میمیره کمککک😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 38 پست
رو ب قبلش کنین 

🤣🤣🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاارحم الراحمین🤲🏻❤️من امیددارم به مهربونی خداتوکل به خودت یاالله🌿یَـــا حَـــافِـــظَ مَـــنِ اسْــتَــحــفَــظَــه حافظ همسرم وپسرم وعزیزانم باش❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا نمیگیی جوجه چه پرنده ایه؟

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731

۰۹۰۱۲۶۷۸۲۰۷ دکترخراسانی

۰۹۰۱۴۹۶۲۸۷۴ دکترپیام 

هردوشون دامپزشک پرندگانن  دکتر مرغ مینای خودمن.توواتساپم جواب میدن .فقط زود بهشون زنگ بزن بپرس چکارکنی گناه داره جوجه. اونم جون داره

پاهاشو با سشوار از راه دور جوری که نسوزه گرم کن بعد به پاهاش پماد پیروکسیکام بزن بذارش یه جای گرم&nb ...

مرد😭😭😭

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
آب قند بهش بده

مرد😭😭

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
2740
۰۹۰۱۲۶۷۸۲۰۷ دکترخراسانی ۰۹۰۱۴۹۶۲۸۷۴ دکترپیام  هردوشون دامپزشک پرندگانن  دکتر مرغ مینای خ ...

مرد جوجم دوستش هی صداش میکنه 😭😭