2737
2734
عنوان

طفلی دخترم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1436 بازدید | 73 پست
منم پسرمو فرستادم غیرانتفاعی..همسایه مون که ناظمه تو مدرسه ی دولتی،میگفت خیلی دزدی میکنن..مثلن کاپشن ...

من6سال غیرانتفاعی خوندم. دوران بدی بودبرام بااینکه یه 10-9سالی میگذره ازش والان دانشجوام

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

کاش با معلشم صحبت میکردی  و بهش میگفتی اون قطعا یه راه حل میداد مثلا کار های گروهی بهشون بده و اینجوری با هم ارتباط بگیرن. با به معلم پرورشی یا مشاور مدرسه میگفتی .

فاطمه جانم خداروشکر میکنم که هشت ساله من رو به عنوان مامانت قبول کردی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مدارس قدیم اصلا قابل مقایسه با مدارس حال حاضر نیست  الان از هر قشری هستند  از هر خ ...

بله منم همینو میگم همه هم سطح و تو یه رده بودن چ از لحاظ فرهنگی چ مالی چ تربیتی

برادر زاده من تو ی مدرسه فوق العاده عالی دولتی درس میخونه ب شدت معروفه توی سطح تحصیلات دبیرا و خدمات رسانی و کارای علمی فرهنگی هنری

اما واقعا محیط سمی داره . خیلیا ک از بچهای بالاشهر هستن . و پولدار ... ک سرویس شخصی با ماشینای خارجی دارن

خیلیا از وسط شهر و خیلیام از قسمتای دیگ میان 

از لحاظ فرهنگی ام اصلا باهم مچ نیستن یکی عادت ب پارتی شبانه داره . یکی نذر و نیاز . یکی ی ادم عادیه . یکی خانواده اپن مایند داره . واقعا سطحاشون یکی نیس

مدرسه عوض کن  به نظرتون نقطه ضعفش چیه توی ارتباط

کم روعه،وقتی یبار از یکی به خاطر حرفی یارفتاری زده بشه دیگه سمتش نمیره و نمیتونه باهاش ارتباط بگیره،بارها گفتم بهش به دل نگیر ولی اگه دیدی بخاطر همون رفتار آروم نمیشی ،یجوری غیرمستقیم تلافی کن ولی بلد نیست ،چجوری بگم سیاست نداره ،

2731

منم با دخترم همین مشکل رو داشتم و تا حدودی دارم

این بچه ها در تعاملات اجتماعی مشکل دارن باید با مشاوره برطرفش کرد

ولی یه راهکاری که من خودم بکار بردم

آشنایی با مادر بچه هاست و اینکه بعد از آشنایی و دوستی با مادرا،زمینه ی یه رفت و آمد خارج از مدرسه رو ایجاد کردم

مثلا بردن بچه ها به پارک

هم من دوست تازه پیدا کردم همینکه بچه ها به هم نزدیک تر شدن

دختر منم ششم هست

بچه ها باید حرف مشترک پیدا کنن

چیزی که الان خیلی بین بچه ها تو این سن به چشم میخوره صحبت کردن در مورد تایپ شخصیتی هستش فیلمهایی که میبینن و یه سری کنابها که خیلی رواج پیدا کرده

این موضوعات براشون جذابیت داره و سر صحبت بین شون باز میشه

کم روعه،وقتی یبار از یکی به خاطر حرفی یارفتاری زده بشه دیگه سمتش نمیره و نمیتونه باهاش ارتباط بگیره، ...

خودت سیاست نداری ک اونم یاد نگرفته عزیزم،،،تو این دوره زمونه بای بچه رو جلب بار بیاری،،،البته دو تا دختر من خیلی صبور و اروم هستن،،،دارم سعی میکنم جلبشون کنم،،،،جَلَب به معنی هار🤣

2740
عزیزم منم موقعی که مدرسه میرفتم دقیقا مثل دخترت بودم ولی چون خودم توی اون موقعیت بودم میفهمم که مشکل ...

چکارکنم بنظرت؟

معلمشون میگه اعتماد بنفسش خوبه ،چون وقتی یه سوالی میپرسم میخواد داوطلب بشه،یا برای کنفرانس واینا علاقه داره..

ولی فکرکنم برای دوست یابی اعتمادبنفس نداره،بله منم میدونم مسکل از خودشه

راستی چرانمیری به مدیر و معلم بگی ، مطمعن باش به خاطر پولی که میگیرن همیشه حرف خانواده هارو گوش میکن ...

والا دیگه جرات نمیکنم با معلمشون حرف بزنم ،یبار کم موند منو بخوره ،به مدیر گفتم چند بار گفت تذکرمیدم

والا غیرانتفاهیاشم همچین آش دهن سوزی نیستن.. شما مثلا مزیت غیرانتفاهی رو بگین 

غیر_انتفاعی#

من دخترم رو مدرسه غیرانتفاعی میذارم 

البته غیر انتفاعی 5 ستاره

صفر تا صد‌ش مزیت هست چند تاش رو براتون میگم

نحوه تدریس معلم 

معلم های دلسوز و مهربان 

کلاس های فوق برنامه با خروجی فوق العاده

خلوتی کلاس ها که امکان رسیدگی معلم به دانش آموزان رو افزایش میده

کلاس های بزرگ و تمیز با تهویه و نور مناسب

امکانات رفاهی 

محیط تمیز و بهداشتی مخصوصا سرویس ها

دوربین های مدار بسته 

نظم 

حساسیت کادر رو نحوه رفتار و ادبیات و پوشش دانش آموز

انتظارات به جا و صحیح و از والدین 

دوربین های مداربسته در تمام نقاط مدرسه

اردوهای علمی و پژوهشی و ورزشی فوق العاده با نهایت ایمنی

برگزاری کارگاه های خانوادگی که از لذت بخش ترین فعالیت های مدرسه برای دانش آموز هست (مادر دختری، پدرپسری و...) 

و.... 

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
کم روعه،وقتی یبار از یکی به خاطر حرفی یارفتاری زده بشه دیگه سمتش نمیره و نمیتونه باهاش ارتباط بگیره، ...

شما یادش بدید سیاست یاددانی هم هست من واقعا خودم اینطوریم اگر کسی بهم ی بدی بکنه دیگه هیچوقت سمتش نمیرم و این بده جسارت نباشه با مشاور صحبت کنید

بخدااا ما یدونه عزاین مزیت ها رو ندیدیم😳😳😳

پس غیر انتفاعی خوب نذاشتید عزیزم

بعضی از مدارس فقط اسم مدرسه خصوصی رو دارن که پول بگیرن 

شما روز اول که میخوای بچه ات ثبت نام کنی چه فاکتورهایی رو در نظر میگیری

من تمام چیزایی که گفتم رو میخوام از مدرسه 

و اگر همه رو داشته باشن ثبت نام میکنم

پارسال مهرماه دخترم رو گذاشتم یه پیش دبستانی غیر انتفاعی دوستش نداشت بچم ارتباط نگرفت امکاناتش عالی بود مدرسه اما کادرش اخلاق نداشتن از این سبک ها بودن که با بچه جدی صحبت میکنن دختر منم میترسید طفلکم در آخر آبان ماه با کلی مکافات و ضرر مالی پرونده اش رو گرفتم بردمش یه مدرسه دیگه چون آرامش و آسایش دخترم برا اولویت هست

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫