2733
2734
عنوان

امروز با لباسای داغون بیرون بودم 🤷

| مشاهده متن کامل بحث + 705 بازدید | 19 پست
خوشبحالت برا شوهرت مهم نیست  دفعه قبل که با شوهرم بیرون بودم بند کفشم باز شده بود اینقدر نق زد ...

واسش مهمه اتفاقا 

ولی امروز گفت اینجوری هم اوکی هستی 🤷

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره کاش میشد نیمه پر رو دید 

توی لحظه خوش باش ، نگاه مردم چه اهمیتی داره ؟  کسی چه میدونه شما از سرکار اومدی خسته ای ؟ 

چرا باید دیگران برات مههم باشن ؟ مگه اونا خسته نیستن ؟؟؟

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
توی لحظه خوش باش ، نگاه مردم چه اهمیتی داره ؟  کسی چه میدونه شما از سرکار اومدی خسته ای ؟  ...

اره کاش بشه اینجوری بود 

واسه آرامش شوهرم غبطه خوردم 

کاش مثل اون بودم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2731
اره کاش بشه اینجوری بود  واسه آرامش شوهرم غبطه خوردم  کاش مثل اون بودم

خودتو همه جوره دوست داشته باش همین

قرار نیست همیشه مرتب باشیم گاهی بیماری غلبه میکنه گاهی خستگی گاهی روح گاهی جسم

ولی کلا در همه حالتها خودت باش خوش باش

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم