2752
2734

آخ الان زن جدید فاتح قشنگ حالشونو میگیره 

آدم دلش خنک میشه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جالب اینه وقتی فاتح ب دوعا خیانت کرد همشون  الم شنگه ب پا کردن 

بعد همین شعله ک اینقد از خیانت فاتح حرص میخورد خودش با مرد متاهل پرید 

بعد هی میگ ما زنا کنار هم باشیم و ادای فمنیستی میاد 

بعدم خودش ی دفتر دازه پرنده پر نمیزنه بعد دم از مستقل بودن میزنه و ب پنبه میگ خانه دار و...

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.
لیاقت نداشتن تو اوج تمومش کنن به بهانه کش دادن گند زدن عبدالله رفت با آلو ریخت روهم  فاتح و د ...

یعنی به کل داستان خراب کردند همه شخصیاتا یکی از یکی بدتر شد به جز مادر دوعا همشون یه دست و گلی به آب دادند

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
چه رمانی؟ اسمش چیه؟ اره من شنیدم اخرش اینجوری تموم میشه

نمیدونم اسم رمان چیه اما از روی واقعیت نوشته شده فروش کتابش هم تو ترکیه ممنوع شده بخاطر اینکه آخرش خیلی تلخه

منم تو پیج های ایرانی سریال دیدم اینا رو نوشته بودن

اصن بدترم میشه مشکل اینه میگن بر اساس واقعیته من ک میگم خیلی چرت میشع

زمانی داستان قابل باور میشه که یه نفر فوقش دونفر اشتباه کنند ولی همشون از اول تا آخر دارند به هم خیانت می کنند 

اول داستان دوعا اومد حالم

بعد فاتح خیانت کرد 

حالا قابل پذیره 

بعد آلو و عبدالله 

بعد شوهر نورما 

بعد خواهر دوعا 

شما یه شخصیت پیدا نمی کنی تو این فیلم که ثبات داشته باشه فعلا مادر دوعا که یزره درسته رفتارش بقیه شخصیت پردازی ها برام غیر باور شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جالب اینه وقتی فاتح ب دوعا خیانت کرد همشون  الم شنگه ب پا کردن  بعد همین شعله ک اینقد از ...

تو جهان سوم مردها هیچ کاری براشون بد نیست ما خانوم ها هستیم اشتباهی کنیم بده 

در صورتی اشتباه زن و مرد نداره مربوط به جنسیت نیسا

1
5
10
15
20
25
30
35
40