2733
2734
ای بابا جو ندین من یه خواهرم بازنشسته فرهنگی یکی هم در آستانه بازنشستگی والا هیچ کدومشون تا حالا این ...

بد گرفتین     باباش با سهمیه زمین به چه گرونی سهام گرون بن های ماشین  وام های بدون سود   وام دوبل ازدواج بچه هاش و ... رو گرفته الان این بچه اش بدون خوندن قبول شده نون یکی دیگه رو بردن رو سفره شون

اولا یسری محدودیت هس ک معلم باید باشه ک تایمش باشما یکی باشه ک بتونی جاب جا کنی ک ب کلاسای ارشدت برس ...

کی گفته معلم باشه جابه جاکنی؟!  من کلاسامو تو دوروز میرم ی روز تک شیفت

ی روزم دوشیفتم اونم انداختم روزایی ک دانشگاه ندارم

اون واسه کسیه ک محل خدمت و تحصیلش یکس نباشه من تهرانم مشکلی ندارم

کلاسای ارشدم ک چیزی نیست، موقعیت رشته ارشدمم خوبه

شما تو باشگاه انقلاب الهیه تهران مربی بودی ک بدونی درامدش چقدره؟ من سرپرست سالنشم تازه یا باشگاه بدنسازی اوپال؟ 

من تنیس خاکی هم مربی گری دارم فقط 800 تومن میگیرم ک به عنوان پارتنر بازی کنم با یکی

همون ندرسه غیرانتفاعی ک میگم شهریش 80 میلیونه به معلماشم خیلی میرسن

کاربری دست دو نفره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باباش با سهمیه زمین به چه گرونی سهام گرون بن های ماشین  وام های بدون سود   وام دوبل ازدواج ...

دیگ حالا اون ی کاتالیزگری داشته درکل معلمی خوب نیس چون باید غرورت بکشه بامثلا تحصیلات مهندسی وارشد وپاس کردن چ درسا بااینا بشی یکی

2731
اولا یسری محدودیت هس ک معلم باید باشه ک تایمش باشما یکی باشه ک بتونی جاب جا کنی ک ب کلاسای ارشدت برس ...

من از این شاخه به اون شاخه نپریدم

من ورزشکارم و کارم مثل تفریحمه

کنکور تجربیم بودم 

کاربری دست دو نفره
دیگ حالا اون ی کاتالیزگری داشته درکل معلمی خوب نیس چون باید غرورت بکشه بامثلا تحصیلات مهندسی وارشد و ...

متوجه منظورت نشدم ؟ 

الان مهندسی برای خانما تو شهرهای کوچیک خیلی بازار کار نداره و دلشته باشه حقوق زیادی نداره تایم کاری بالاس