2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سرچ بزنین مطالعه بکنین و تمام دیگه انقدر ریپلای زدن و بحث کردن نداره که

من خودم نامادری دارم و داداشم قبلا رفتن سوال کردن و فهمیدیم بعد عقد محرم هستن ولی درمورد دختر نمی دونستم حتما باید رابطه بین مادر و ناپدریش برقرار بشه تا محرم بشن.. ممنون از کاربر خربوریدان که دقیق توضیح دادن

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
من خودم نامادری دارم و داداشم قبلا رفتن سوال کردن و فهمیدیم بعد عقد محرم هستن ولی درمورد دختر نمی دو ...

منم نمی دونستم که پسر همسر محرم هست به نامادری

الان ایشون گفتن سرچ زدم دیدم 

جالب بود 

https://harfeto.timefriend.net/17100532762931
2731
چون در احکام رابطه شرط شده هرگاه کسی زنی را برای خود عقد نماید، هر چند با او نزدیکی نکرده باشد، ما ...

با لقای مصنوعی خانوم  باردار بشن چطور؟

به حکم اینکه فرزند هر دو هست 

بدون وجود نزدیکی

پسرخوانده محرمه؟

تا سال شهید دکتر رئیسی و شهدای همراهانش اگر زنده ماندم پروفایلم💔سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 
با لقای مصنوعی خانوم  باردار بشن چطور؟ به حکم اینکه فرزند هر دو هست   بدون وجود نزد ...

این شرایط بسیار پیچیده است باید از خود مرجع سوال بشه من بلد نیستم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ممنونم 💐❤️

تا سال شهید دکتر رئیسی و شهدای همراهانش اگر زنده ماندم پروفایلم💔سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 

سلام عزیزم  وقتی خطبه عقد خونده بشه پسر شوهر محرم میشه ولی دختر زن محرم نمیشه؟

2740