2737
2734
عنوان

توروخدا یکی بیاد بگه چیشده ای خدا دارم میمیرم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 43 پست
سفیکسیم یه دوره دادم دوباره ازمایش گرفتم کمی بهترشده ولی کلا برطرف نشده من پسرم مدام بدنش داغه

سفیکسیم ۲۰۰ دادی؟ کامل دادی یه سه چهارم

من میگم نکنه کامل دادم اینجور شده 

چند کیلویه پسزت من بخاطر دوز دارو میپزسم

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه کاسه که شاید ده تا اینا دوازده تا متوسط اونم ده شب خودمم خوردم اخه

وزن خودتو ببین چند برابر اونه و اون احتمالا بدنش سرده و مثل شما جا نیافتاده هنوز

شما سه تا بخوری اندازه یه دونه اون حساب میشه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731
اولا حرف دهنتو بفهم دوما هزاران نفر باهاش درمان شدن مشکلی هم نداشتن 

بنده خدا نگران بچشه شما دم سحر و اذان دعوا میکنین بجای ذکر گفتن ؟

من از دو طرف عذر بخوام خوبه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

سلام عزیزم جواب ازمایش دیدم

ادرارشون شفاف نیست و نیمه شفافه 

و در پروتئین نوشته شده پیگیری که نشانه وجود عفونت هست 

و خیلی حاد نیست 

فقط باید اب خیلی مصرف کنه

مایعات تا ادرار کنه و با ادرار سموم خارج میشه

اصلا چیز نگران کننده ای نیست

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سلام عزیزم جواب ازمایش دیدم ادرارشون شفاف نیست و نیمه شفافه  و در پروتئین نوشته شده پیگیری که ...

اخه الان از ساعت دو تا الان پنج بار بالا اورده بخاطر چیه پس😭

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰