2737
2734

خانما برا یبوست چی خوبه دخترم ۴سالشه ۵روز دفع نداشته میترسه بره دستشویی گلاب دادم شربت دادم شیاف گلیسرینم گذاشتم ۵دقیقه نشد رفت دستشویی ولی فقط شیاف افتاد نتونست پی پی کنه از صبح رو مبل نشسته همونجا خابش برد قرارشد ببرم دکتر ولی تکون نمیخوره ازجاش چیکار کنم

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله شاید داروی مکمل خاص یا رژیم بده شایدم بگه طبیعیه  ولی عرق یونجه اشتها اوره شاید خوب باشه

دارم توخونه براش گرفتم اما نمیخوره . خودم میرم دکتر تغذیه برای لاغری یبار  ازش پرسیدم گف باید سه بار غذای اصلی۲ میان وعده. بخوره ولی خب رژیم غذایی نداد اینبار حتما ازش میگیرم 

2742
خانما برا یبوست چی خوبه دخترم ۴سالشه ۵روز دفع نداشته میترسه بره دستشویی گلاب دادم شربت دادم شیاف گلی ...

هرچی دیرتر بره سفت تر میشه و نمیتونه دفع کنه.باید دور مقعدشو چرب کنی.روغن کرچک طعم دار داروخونه ها دارن بگیر بده بهش بخوره

هرچی دیرتر بره سفت تر میشه و نمیتونه دفع کنه.باید دور مقعدشو چرب کنی.روغن کرچک طعم دار داروخونه ها د ...

بخدا چسبیده به مبل عکسم گرفتم ازش میترسم شناسایی بشم وگرنه میزاشتم ببینین که دروغ نمیگم روغن زیتون با سرنگ ریختم داخل مقعدش دور ناف و شکمشو باهاش ماساژ دادم ولی دردش میاد انقد از صبح حرص خوردم سرم درد میکنه

عاشقانه ای برای دخترم!😊❤ ‌‌‌‌‌‌‌‌.                                               در سنت من آزادی معنای دیگری دارد.پس تو آزادی!آزاد در اندیشه...آزاد در بیان احساسات...و آزاد از تمام زنجیرهای پوسیده ای که سالهاست گلوی دختران را خفه کرده است!                        تو آزادی برای نشاندن پررنگترین لبخندهای دنیا برروی لبانت!      تو آزادی برای شکستن تمام سدهایی که راه موفقیت تورا میبندن! اما....اما فراموش نکن!همین لبخندهای دلبرانه ات که هوش از سر مادرانه ام می برد،حرمت دارد...!آن را روانه هر که از راه رسید نکن !دنیا را زیبا ببین اما حواست باشدگاهی گرگها هم لباس میش به تن دارند! خوب حواست باشد که احساساتت به تاراج نرود!دخترم،زیبایی تو حرمت دارد. تپش های قلبت را کنترل کن که با هر تعریف از زیبایی تو تندتر نتپد و خون را در گونه های تو نپاشد!دخترم باز هم تو آزادی! اما در سنت من آزادی برای تو نجابت،موفقیت،و اعتماد به نفس واقعی می سازد،مراقب باش که به غرور و عزت نفس تو خدشه ای وارد نشود! آزاد باش اما لطفا به سنت من! آزادی را در بی بند و باری و عقاید روشنفکرانه این روزها اشتباه نگیر،تو آزادی و اینها فقط حرفهای عاشقانه ی یک مادر نگران است.                                                                          همین❤
2740
شربت انجیر بده

میگم شوهرم بگیره مرسی عزیزم