2737
2739
عنوان

طلا ارزون شد من میخواستم بفروشم منه بدشانس😭😭😭😭💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 24 پست
یعنی گرمی ۵ تومن باهات حساب کرده 🫥😳

چجوری حساب کردین که؟!

من حسابم ضعیفه، یعنی اشتباه کرده؟

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گردنبندش رو توی گرمی ۳/۲۷۰ خریدم، در ۱/۸، یک گرم ۱۳ سوت، شده ۴/۸۵۰. الان امروز ۳/۲/۱ دستبند خریدم ۵۴ ...

قشنگه مبارک باشه

به نسبت وزنش خوب نما داره

الهی هرروز بیشتر بخری  

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
چجوری حساب کردین که؟! من حسابم ضعیفه، یعنی اشتباه کرده؟

آره عزیزم این مدعی که خریدی اینا اجرتش زیاده گرمی ۵ تومن حساب کرده باهات 

ببین الان ۲/۷۵۰ تومن خریدی ۵۴۰ صوت هم هست 

الان0/540 ÷۲۷۵0 کن 

در می‌یاد گرمی ۵ میلیون

2731
آره عزیزم این مدعی که خریدی اینا اجرتش زیاده گرمی ۵ تومن حساب کرده باهات  ببین الان ۲/۷۵۰ تومن ...

20 درصد اجرتشِ، ۷ درصد سود طلافروشِ، ۳ درصدم مالیات. ازش پرسیدم از این مبلغ چقدرش پول طلای خام منه، گفت دو تومن و یه ذره، ازش ۵۰۰ مابقی حساب شده.

خیلی بدِ آدم حساب بلد نباشه. من اصلا نمیتونم حساب کنم. مرسی که شماها هستین. باز ببینید با اینا که گفتم، باز گرون حساب کرده؟

همه طلاها غیر النگوهای ساده، الان ۲۰ درصد به بالا اجرت دارن، مگر اینکه دست دوم باشه. شاید رشت ما اینجوریِ، به چشمم خورد خریدم وگرنه میرم بازار، البته اونجا هم همینه.

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
20 درصد اجرتشِ، ۷ درصد سود طلافروشِ، ۳ درصدم مالیات. ازش پرسیدم از این مبلغ چقدرش پول طلای خام منه، ...

ببین عزیزم سعی کن طلا بدون اجرت بخری الان اینم باهات خیلی بالا حساب کرده 

آره عزیزم این مدعی که خریدی اینا اجرتش زیاده گرمی ۵ تومن حساب کرده باهات  ببین الان ۲/۷۵۰ تومن ...

گرمی ۳/۷۵۰ هست خواهر، نه ۲/۷۵۰. بازم گرون حساب کرده؟

2740
مگه ۵۴۰ صوت رو نخریدی ۲۷۵۰ ؟؟؟؟؟

بله بله

شرمنده ام بخدا، من هم بی دقتم هم حسابم ضعیفِ.

واقعا معذرت میخوام، هی ریپلای میزنم هی وقتتون رو میگیرم، درصورتی که خودم خوب متوجه نشدم.

عذرخواهم خواهر!

بله بله شرمنده ام بخدا، من هم بی دقتم هم حسابم ضعیفِ. واقعا معذرت میخوام، هی ریپلای میزنم هی وقتتو ...

نه عزیزم اشکال نداره 

ببین قیمت رو تقسیم بر صوت کن قیمتش درمییاد 

من حساب کردم گرمی ۵ میلیون افتاده برات 

خیلی برات بالا زده البته این مدل به خاطره ظرافت و اجرتش بالاست