2737
2739
عنوان

بچه ها لطفا از کارا و احترامایی ک ب همسرتون میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 25 پست
اخه ادم با خودش میگه جواب ندی فکر میکنه تو سری خور هستی یا اینکه بد عادت نمیشه هی بخواد به ادم بپره؟ ...

دقیقا علت خیلی از طلاقها همینه . یه عده از خانمها فکر میکنن جواب ندن مرد پررو میسه .‌تو خوش بینانه ترین حالت ، در اثر یکی به دو کردن خانمها،  اگه کار به طلاق نکشه ، مرد بعد از چند سال کاسه صبرش لبریز میشه میره یه گوشه یکی و پیدا میکنه بهش آرامش بده.

والا منم تو سری خور نیستم. بعدا تو آرامش صحبت میکنم.‌تا حالا شما دیدی تو عصبانیت زن و شوهر بعد از جر و بحث به نتیجه ای برسن؟ 

من که خبلی از روشم نتیجه گرفتم .‌اوایل اصلا من و جدی نمی گرفت. کم کم اعتمادش جلب شد خداروشکر  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا علت خیلی از طلاقها همینه . یه عده از خانمها فکر میکنن جواب ندن مرد پررو میسه .‌تو خوش بینانه ت ...

افرین همین روشت بخدا عالیه

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
2742
خوشبحالت

شما هم تلاش کن. من سه سال خیلی مشکل داشتم . خیلی بهم بی احترامی میکرد. همه ش نگاهش به دهن خونواده ش بود . من و اصلا دلسوز خودش نمی دونست . آرامش و خوش بختی فقط و فقط با صبوری بدست میاد 

شما هم تلاش کن. من سه سال خیلی مشکل داشتم . خیلی بهم بی احترامی میکرد. همه ش نگاهش به دهن خونواده ش ...

من بی صبرم و زبونم دومتره همین باعث دعوامونه

افرین همین روشت بخدا عالیه

تو همین سایت یه عده افراد دور از جون شما بی کلاس دعوایی هستن تا آدم میگه صبوری ، دعوا میکنن .‌زود میگن پس تو سری خور باشیم؟ کی میگه آدم صبوری کنه بعدا مشکلات و با آرامش حل کنه تو سری خوره؟ بعدا میرن طلاق میگیرن فکر میکنن خیلی عاقلن

تو همین سایت یه عده افراد دور از جون شما بی کلاس دعوایی هستن تا آدم میگه صبوری ، دعوا میکنن .‌زود می ...

ن عزیزم واس زندگیت تلاش میکنی وگرنه مثل من زبون دراز باشی همش دعواست

2740
من بی صبرم و زبونم دومتره همین باعث دعوامونه

بهت قول میدم عاقبت خوشی نخواهی داشت . به خدا صبوری ارزش زن و بالا میبره. من نمی گم تو سر خور‌بودن .‌

الان خیلی به حرفهام توجه میکنه و از لحاظ مالی من و بیشتر از قبل از خودش می بینه و ...

حیفه برای خودت میگم .‌ یهو به خودت میای میبینی سر و کله یه زن تو زندگیش پیدا شده . برای خودت میگم 

بهت قول میدم عاقبت خوشی نخواهی داشت . به خدا صبوری ارزش زن و بالا میبره. من نمی گم تو سر خور‌بودن .‌ ...

حرفت درسته بخدا صبور نیستم زووود از کوره درمیرم