2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اینکه حالا تیکه کنن تو مناسبتهای مختلف بخودشون مربوطه کار بدی هم تیست چون فرق نداره چه طلای تک بدن چه سرویس رو تیکه ای بدن

طلاها رو بخواد بفروشه نیاز به فاکتور نیست من هزار بار طلا فروختم و عوض کردم بدون فاکتور یعنی اصلا نخواستن

بحث اطمینان این خانواده ها میخوان زرنگ بازی درارن اخرم همیشه یادتون باشه چاه کن جاش ته چاهه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من که همیشه معتقدم ادم باید با خانواده ای وصلت کنه که چشم و دل سیری دارن .....این خانواده واقعا نوبرن ....دختره چه ساده اس که میخواد بره تو این خانواده...تقصیره اقا داماد هم هست ....خودش باید مدیریت کنه بگه شما لطف کردید مثلا ۵۰۰تومن ب من کمک کردید درخرید طلا دیگه چرا انقدر حسابگری و دقت میکنید ....من و زنم بهتر میدونیم صلاح کارمون رو ....والا ماهم فاکتور طلا نگرفتیم ولی دیگه اینجور حرفهاهم نبود

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2740
🤣🤣🤣

نمیدونم ولی منکه طلا گرفتم فاکتورش دستم نیست 

بعدم برنامه شون هرچی هست بعدا تو زندگی خودشونه 

الان که نمی‌خوان از دست دختر دربیارن بفروشن 

نمیدونم دیگه اگه دارن خرج کنن نگه ندارن الکی برا پسرشون خرج نکنن برا کی میخوان خرج کنن اگه ندارن اینکارو بکنن لازم نیست دیگه چیزی به عروس بگن که بعدش ناراحت بشه یا ن 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
به سه تا عید نوروز یعنی چی

ینی سه سال عقدم هرسال عید نوروز برام یه تیکه سرویسمو اوردن

یه سال گردنبند یه سال دستبند امسالم گوشواره

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻