2737
2734
الان نه. دیگه یه دوره ای هست تو زندگی آدم که حوصله خودشم نداره چه برسه به رل زدن و لاس زدنو حتی شوهر ...

من ۱۷ تو دانشگاه هم با پسرا خیلی صمیمی بودی یا ن سنگین و تو چت دوران دبیرستان چقد صمیمی بودی چون من نمیدونم انجام بدم ندم و ممکنه کسی مث تو باشه مثلا تیپش و همین چتم نکنه کلا با پسرا مغرور رفتار کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۷ تو دانشگاه هم با پسرا خیلی صمیمی بودی یا ن سنگین و تو چت دوران دبیرستان چقد صمیمی بودی چون من ...

هدفتو بذار رو درست در ضمن من مغرور نیستم برای خودم ارزش قاعلم ،درستو که بخونی بری دانشگاه اونجا موردای حضوری میبینی اگر دوست داری رل بزنی یکیشو انتخاب کن و رل بزن ببین چجوریه ولی زیاد صمیمی نشو که هم ضربه بخوری هم ایندتو از دست بدی ،همه چیز با حالت متعادلش پیش میره خودتو درگیر پسر و رابطه و این چیزا نکن اینا برات نمیمونه 

الان نه. دیگه یه دوره ای هست تو زندگی آدم که حوصله خودشم نداره چه برسه به رل زدن و لاس زدنو حتی شوهر ...

من ۱۷ تو دانشگاه هم با پسرا خیلی صمیمی بودی یا ن سنگین و تو چت دوران دبیرستان چقد صمیمی بودی چون من نمیدونم انجام بدم ندم و ممکنه کسی مث تو باشه مثلا تیپش و همین چتم نکنه کلا با پسرا مغرور رفتار کنه

2731
من ۱۷ تو دانشگاه هم با پسرا خیلی صمیمی بودی یا ن سنگین و تو چت دوران دبیرستان چقد صمیمی بودی چون من ...

تو حساسترین دوره زندگیتی الان تلاش نکنی هم انگیزتو بعدا از دست میدی هم وقتتو از دست دادی

تو حساسترین دوره زندگیتی الان تلاش نکنی هم انگیزتو بعدا از دست میدی هم وقتتو از دست دادی

و اینکه ممکنه دختری مث تو تیپ امروزی بشه و چت برای همون سرگرمی نداشته و اولین بار دانشگاه رل بزنه ؟ ممکنه همچزن چیزی 

خدت چقد صمیممی بودی تو چت با پسرا دوران دبیرستان 

والا چطور بگم اون موقع حسی که داری مهمه بعضی وقتا خیلی پر انرژی بودم فرقی نداشت دختر بود یا پسر با همه صحبت میکردم هر کس ریپلای میزد جواب میدادم اما بعضی وقتا فقط چت ها رو میخوندم چت نمیکردم 

2740
و اینکه ممکنه دختری مث تو تیپ امروزی بشه و چت برای همون سرگرمی نداشته و اولین بار دانشگاه رل بزنه ؟ ...

اره خب طبیعت محیط دانشگاه جوریه که یهو بزرگت میکنه دیدت کلا عوض میشه عاقل تر میشی ،روابطو میبینی اکیپا رو میبینی ،بهم خوردنشون ،کات کردنشون همه چیزو میبینی اگر دنبال فرصت باشی از همشون درس میگیری و یکی که خوبه رو انتخاب میکنی ،معمولا چتای ادمای هول لو میره 😂😂سعی کن تو اولین نفر نباشی که بهت پیام میده