2733
2739
عنوان

عروس پشت پرده و‌پریودی

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 27 پست
از چند تا عطاری پرسیدم گفتن برا پریودی عالیه اگه ضرر داشت ک میگفتن ی چیز دیگه بخرم بجاش 

اخه یکی از بلاگرای روبیکا سقط کرده بود بهش گفتن بخوری دوروزه هرچی بقایا هس میاد بیرون ولی چون برای سقط جنینه 

ب هرکسی نمیفروشن اینی ک خریده بود هم برگه سونوگرافی رو برده بود نشون داده بود

بخاطر همون میگم

شما چرا نمیشی مشکل هورمونی داری؟

اخه یکی از بلاگرای روبیکا سقط کرده بود بهش گفتن بخوری دوروزه هرچی بقایا هس میاد بیرون ولی چون برای س ...

تنبلی تخمدان دارم . من رفتم گفتم‌مشکلمو داد بهم  البته ب قیافمم نمیخوره متاهل باشم ک‌ شک کنن برا سقط جنین گرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تنبلی تخمدان دارم همیشه تا یک ماه عقب میندازم رفتم دکتر ک امپول بگیرم‌گفت دارو‌گیاهی بخور قرص یا ...

زعفران‌ هم خوبه اویشن  زرشک یا زرد چوبه منم قرص سیپروترکامپاند میخورم بااون پریود میشم‌ 

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
زعفران‌ هم خوبه اویشن  زرشک یا زرد چوبه منم قرص سیپروترکامپاند میخورم بااون پریود میشم‌

اب زرشک درست کردم فایده نداشت زعفرون من کبا زیاد مصرف دارم همیشه روم‌حواب نمیدع بدنم مثاومه بهش

2742
اب زرشک درست کردم فایده نداشت زعفرون من کبا زیاد مصرف دارم همیشه روم‌حواب نمیدع بدنم مثاومه بهش

چند روز پشت سرهم بخور منم شروع کردم میخورم پریود نشدم 

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️
2740